XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.albaneti.com/blog/maradona-messi-nuk-ka-nevoje-qe-te-deshmoje-asgje/20%Monthly2018-05-31 22:05
https://www.albaneti.com/blog/kilauea-ne-hawaii-nxjerr-masen-me-te-ngrohte-dhe-me-te-shpejte-te-laves-deri-me-tani/20%Monthly2018-05-31 21:42
https://www.albaneti.com/blog/shba-paralajmeron-bashkimin-evropian/20%Monthly2018-05-31 20:43
https://www.albaneti.com/blog/veseli-ne-diten-e-italise-ndihemi-mire-qe-ne-rome-kemi-nje-perkrahes-te-fuqishem/20%Monthly2018-05-31 18:40
https://www.albaneti.com/blog/kater-te-mitur-arrestohen-per-vjedhje-ne-shkolle-ne-prizren/20%Monthly2018-05-31 17:43
https://www.albaneti.com/blog/kosova-e-njofton-zyrtarisht-malin-e-zi-per-ratifikimin-e-demarkacionit/20%Monthly2018-05-31 16:40
https://www.albaneti.com/blog/noizy-po-punon-ne-projekte-te-reja-me-elgit-doden/20%Monthly2018-05-31 15:42
https://www.albaneti.com/blog/izraeli-miraton-1-500-njesi-te-reja-banimi-ne-bregun-perendimor/20%Monthly2018-05-31 14:46
https://www.albaneti.com/blog/ronaldo-pas-largimit-te-zidanes-krenar-qe-isha-lojtar-i-yti-faleminderit-mister/20%Monthly2018-05-31 13:44
https://www.albaneti.com/blog/ivanov-bisedimet-per-emrin-duken-si-marreveshje-personale-e-zaevit-me-tsipras/20%Monthly2018-05-31 12:57
https://www.albaneti.com/blog/koordinatoret-e-qeverise-haradinaj-me-page-sa-te-ministrit/20%Monthly2018-05-31 11:52
https://www.albaneti.com/blog/george-clooney-do-te-nderohet-me-cmimin-me-te-larte-te-filmit-amerikan/20%Monthly2018-05-31 09:40
https://www.albaneti.com/blog/rregullatori-indian-i-telekomunikimit-do-te-perdore-teknologjine-blockchain-per-te-parandaluar-telemarketingun-e-bezdisshem/20%Monthly2018-05-31 08:45
https://www.albaneti.com/blog/soni-malaj-zbulon-detaje-nga-bashkepunimi-me-jowell/20%Monthly2018-05-31 07:46
https://www.albaneti.com/blog/tuchel-kerkon-dembelen-te-psg-ja/20%Monthly2018-05-31 06:39
https://www.albaneti.com/blog/s%d1%91mundjet-seksualisht-t%d1%91-transmetueshme/20%Monthly2018-05-30 22:29
https://www.albaneti.com/blog/punetori-i-ndertimtarise-qendron-i-varur-ne-skele-ne-215-metra-lartesi-pa-pajisje-mbrojtese-qytetaret-e-malajzise-habiten-me-veprimin-video/20%Monthly2018-05-30 21:41
https://www.albaneti.com/blog/me-symbyllur-prene-pataten-ne-feta-te-holla-mbi-balon-dhe-i-fut-ne-vrimen-e-gjilperes-video/20%Monthly2018-05-30 20:56
https://www.albaneti.com/blog/mushkolaj-nuk-do-te-zbatohet-menjehere-rezoluta-e-roamingut-video/20%Monthly2018-05-30 19:32
https://www.albaneti.com/blog/pese-vetura-ekonomike-qe-do-ishin-shume-te-kerkuara-po-qe-se-behen-sportive-foto/20%Monthly2018-05-30 18:44
https://www.albaneti.com/blog/libeats-i-rikthehet-performancave-ne-tirane/20%Monthly2018-05-30 17:46
https://www.albaneti.com/blog/ne-shkup-ndodhi-mrekulli-mbijetoi-bebja-e-lindur-ne-javen-e-23-te/20%Monthly2018-05-30 17:43
https://www.albaneti.com/blog/turma-rrah-per-vdekje-burrin-e-akuzuar-per-perdhunimin-e-shtatzenes-dhe-4-vjecares-video-18/20%Monthly2018-05-30 16:48
https://www.albaneti.com/blog/selia-e-shenjet-ortodokse-merr-persiper-ceshtjen-e-kishes-ortodokse-te-maqedonise/20%Monthly2018-05-30 15:40
https://www.albaneti.com/blog/soros-nis-fushaten-per-kthimin-e-britanise-ne-be/20%Monthly2018-05-30 14:43
https://www.albaneti.com/blog/italianet-interesohen-per-investime-ne-energji-dhe-riciklim-te-mbeturinave/20%Monthly2018-05-30 13:41
https://www.albaneti.com/blog/organizata-e-ashton-kutcherit-shpeton-6000-femije-viktima-te-trafikimit-seksual/20%Monthly2018-05-30 12:43
https://www.albaneti.com/blog/thaci-takon-presidentin-austriak-e-falenderon-per-mbeshtetjen-ne-shume-procese-historike-per-kosoven/20%Monthly2018-05-30 10:45
https://www.albaneti.com/blog/dukej-si-nje-lufte-ne-mes-dy-rivaleve-por-ishte-orkestruar-nga-ish-e-dashura-e-tij-vajza-publikon-pamjet-e-vrasjes-se-ish-te-dashurit-ne-snapchat-foto/20%Monthly2018-05-30 09:44
https://www.albaneti.com/blog/franca-do-ta-dekoroje-sheqerinsken-me-urdhrin-e-merites/20%Monthly2018-05-30 08:48
https://www.albaneti.com/blog/hysaj-ishte-nje-nga-ndeshjet-me-te-dobeta/20%Monthly2018-05-30 07:44
https://www.albaneti.com/blog/vazhdimi-i-seances-keto-jane-pikat-e-rendit-te-dites/20%Monthly2018-05-30 05:21
https://www.albaneti.com/blog/shperthen-herolind-shala-na-nencmuat-por-ne-jemi-kosova-dhe-flasim-vetem-ne-fushe/20%Monthly2018-05-29 21:46
https://www.albaneti.com/blog/gjate-shiut-te-rrembyeshem-nje-burre-i-mbajti-ombrellen-kadetit-qe-bente-roje-nderi-foto/20%Monthly2018-05-29 20:45
https://www.albaneti.com/blog/zbulohen-kater-lokalitete-arkeologjike-ne-rrugen-e-re-shtip-radovish-qe-eshte-ne-ndertim-e-siper/20%Monthly2018-05-29 19:38
https://www.albaneti.com/blog/fushat-e-pollogut-te-mbushur-me-deponi-te-egra-video/20%Monthly2018-05-29 18:40
https://www.albaneti.com/blog/vellai-i-kosovares-qe-u-vra-nga-ish-bashkeshorti-ne-gjermani-rrefen-ngjarjen-e-qelloi-me-nje-plumb-ne-koke/20%Monthly2018-05-29 17:44
https://www.albaneti.com/blog/te-gjitha-mundesite-jane-te-hapura-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-emrit-te-maqedonise/20%Monthly2018-05-29 16:40
https://www.albaneti.com/blog/lluka-dhe-ambasadorja-finlandeze-flasin-per-zhvillimin-e-tik-ut/20%Monthly2018-05-29 15:40
https://www.albaneti.com/blog/nderron-jete-milioneri-me-kancer-i-cili-dhuroi-pasurine-per-bamiresi-video/20%Monthly2018-05-29 14:52
https://www.albaneti.com/blog/salah-niset-drejt-valencias-per-tu-rikuperuar-nga-lendimi-i-pesuar-ne-finale-te-lk-se/20%Monthly2018-05-29 13:59
https://www.albaneti.com/blog/katrougalos-zaev-duhet-te-marr-vendim-te-guximshem-per-te-tejkaluar-kontestin-per-emrin/20%Monthly2018-05-29 12:49
https://www.albaneti.com/blog/reali-shpreh-gatishmerine-te-paguaje-klauzolen-e-gimenezit/20%Monthly2018-05-29 11:50
https://www.albaneti.com/blog/xhaferi-duhet-garanci-institucionale-per-ligjin-e-gjuheve/20%Monthly2018-05-29 10:48
https://www.albaneti.com/blog/ligji-per-prishtinen-nenshkruhet-nga-veseli-pret-dekretimin-e-presidentit/20%Monthly2018-05-29 09:58
https://www.albaneti.com/blog/trump-ne-japoni-para-takimit-te-pritur-me-kim-jong-un/20%Monthly2018-05-29 08:44
https://www.albaneti.com/blog/super-specifikat-e-galaxy-note-9-kane-rrjedhur-online/20%Monthly2018-05-29 07:43
https://www.albaneti.com/blog/ushqimi-i-roger-federerit-tenisti-me-i-mire-i-te-gjitha-koheve-nje-embelsire-veshtire-i-reziston/20%Monthly2018-05-29 05:43
https://www.albaneti.com/blog/ramos-e-kritikoi-ronaldo-pas-lajmit-per-largim-kerko-falje-dhe-ne-do-te-jemi-me-ty/20%Monthly2018-05-28 22:26
https://www.albaneti.com/blog/lirimi-i-tahirit-donald-lu-i-qendron-deklarates-per-presione-e-ryshfete/20%Monthly2018-05-28 21:52
https://www.albaneti.com/blog/%e2%80%8btrump-nuk-do-ti-harrojme-kurre-heronjte-tane/20%Monthly2018-05-28 20:45
https://www.albaneti.com/blog/vjen-portreti-i-pare-familjar-i-emina-cunmulajt-dhe-bashkeshortit-te-saj-me-vajzat/20%Monthly2018-05-28 19:57
https://www.albaneti.com/blog/valdrin-sahiti-shfaqet-i-veshur-si-sheik-rrugeve-te-katarit/20%Monthly2018-05-28 18:50
https://www.albaneti.com/blog/daciq-ndarja-e-kosoves-zgjidhja-me-e-mire-por-perendimi-insiston-ne-njohjen-pavaresise/20%Monthly2018-05-28 17:46
https://www.albaneti.com/blog/gjermanishtja-kushti-i-austrise-per-perfitimet-e-emigranteve/20%Monthly2018-05-28 16:51
https://www.albaneti.com/blog/interi-refuzon-ofertat-e-unitedit-dhe-cityt-per-skriniarin/20%Monthly2018-05-28 15:46
https://www.albaneti.com/blog/diplomon-ne-moshen-89-vjecare-zotohet-ti-vazhdoje-studimet-master-foto-video/20%Monthly2018-05-28 14:59
https://www.albaneti.com/blog/dedikimi-i-modeles-shqiptare-per-motren-me-jep-mbeshtetjen-qe-me-mungon-nga-nena/20%Monthly2018-05-28 11:45
https://www.albaneti.com/blog/transporti-publik-i-shkupit-njofton-qytetaret-rreth-kartelave-skopska/20%Monthly2018-05-28 10:49
https://www.albaneti.com/blog/veseli-organizon-syfyr-dhe-iftar-per-nder-te-muajit-te-ramazanit/20%Monthly2018-05-28 09:49
https://www.albaneti.com/blog/derisa-arrestohej-gjithashtu-goditej-nga-policet-vajza-me-bikini-thote-se-nuk-kishte-bere-asgje-te-gabuar-video/20%Monthly2018-05-28 09:06
https://www.albaneti.com/blog/vetura-shperthen-pas-aksidentit-vdes-i-riu-shqiptar/20%Monthly2018-05-28 07:37
https://www.albaneti.com/blog/digjet-automjeti-i-pjesetarit-serb-te-fsk-se/20%Monthly2018-05-28 06:51
https://www.albaneti.com/blog/sabri-dhe-ermal-fejzullahu-nuk-i-permbajne-lotet-historia-qe-preku-babe-e-bir/20%Monthly2018-05-28 06:02
https://www.albaneti.com/blog/te-duash-dhe-te-duhesh/20%Monthly2018-05-27 22:34
https://www.albaneti.com/blog/publikohet-episodi-i-143-te-i-o-sa-mire-studentet-luftojne-per-provimet-e-fund-semestrit/20%Monthly2018-05-27 22:00
https://www.albaneti.com/blog/ekskluzive-feronikeli-rikthen-mevlan-zeken-vazhdon-kontraten-edhe-me-mendurim-hotin/20%Monthly2018-05-27 20:54
https://www.albaneti.com/blog/geta-beqa-triumfon-ne-spanje-vazhdon-te-perfaqesoje-kosoven-dinjitetshem-ne-bote/20%Monthly2018-05-27 19:41
https://www.albaneti.com/blog/ministri-serb-flet-per-vrasjen-e-ivanoviqit-e-akuzon-kosoven-se-nuk-po-ka-interes-per-zbardhjen-e-rastit/20%Monthly2018-05-27 17:45
https://www.albaneti.com/blog/prishtina-fiton-kupen-e-kosoves-fiton-ne-penallti-ndaj-vellaznimit/20%Monthly2018-05-27 16:44
https://www.albaneti.com/blog/molliqaj-manastiri-e-degjon-beogradin-per-ndertimin-e-rruges-qe-lidh-decanin-me-plaven/20%Monthly2018-05-27 15:42
https://www.albaneti.com/blog/dasma-mbreterore-i-sjell-ekonomise-britanike-1-2-miliard-paund/20%Monthly2018-05-27 14:42
https://www.albaneti.com/blog/spalletti-icardi-deshiron-te-qendroje-por-duhet-te-jemi-gati-per-gjithcka/20%Monthly2018-05-27 13:41
https://www.albaneti.com/blog/mitsotakis-pa-zgjidhje-te-ceshtjes-se-emrit-mund-te-jetojme-edhe-tre-vite/20%Monthly2018-05-27 12:44
https://www.albaneti.com/blog/meta-dhe-ambasadori-amerikan-e-kallin-me-muzike-shqip-video/20%Monthly2018-05-27 11:48
https://www.albaneti.com/blog/edhe-apostolova-beshtet-nderprerjen-e-punimeve-ne-rrugen-decan-plave/20%Monthly2018-05-27 10:51
https://www.albaneti.com/blog/xhamia-ne-londer-gjate-ramazanit-pranon-kriptovaluta-si-donacion/20%Monthly2018-05-27 09:39
https://www.albaneti.com/blog/franca-e-shqetesuar-per-te-miturit-shqiptare-qe-kerkojne-azil/20%Monthly2018-05-27 08:50
https://www.albaneti.com/blog/ekonomia-ruse-nuk-qendron-mire/20%Monthly2018-05-27 07:34
https://www.albaneti.com/blog/golden-state-demolon-houstonin-ndeshja-e-shtate-vendos-finalistin/20%Monthly2018-05-27 06:45
https://www.albaneti.com/blog/nderpriten-punimet-ne-rrugen-decan-plave/20%Monthly2018-05-27 05:45
https://www.albaneti.com/blog/dhe-vjen-urimi-i-barcelones-per-realin-pas-triumfit-ne-finale-te-lk-se/20%Monthly2018-05-26 22:54
https://www.albaneti.com/blog/ronaldo-liga-e-kampioneve-duhet-te-quhet-cr7-liga-e-kampioneve/20%Monthly2018-05-26 22:32
https://www.albaneti.com/blog/nuk-ngopet-reali-mposht-liverpoolin-dhe-e-fiton-per-te-treten-here-radhazi-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-05-26 20:40
https://www.albaneti.com/blog/reagon-haziri-nese-doni-numrat-per-rrezimin-e-qeverise-haradinaj-ua-japim/20%Monthly2018-05-26 19:41
https://www.albaneti.com/blog/dua-lipa-fantastike-ne-hapjen-e-finales-se-liges-se-kampioneve-fansat-e-futbollit-elektrizohen-nga-performanca-e-artistes-shqiptare/20%Monthly2018-05-26 18:43
https://www.albaneti.com/blog/do-te-mbyllen-disa-rruge-ne-oher-per-shkak-te-shenimit-te-1000-vjetorit-te-ekzistences-se-kryepeshkopates-se-ohrit/20%Monthly2018-05-26 17:38
https://www.albaneti.com/blog/perez-e-ftoi-ne-fushe-djali-i-marcelos-tregon-talentin-ne-stervitjen-e-skuadres-para-finales-para-liverpoolit/20%Monthly2018-05-26 15:43
https://www.albaneti.com/blog/juventusi-afer-mbylljes-se-transferimit-te-darmian/20%Monthly2018-05-26 14:43
https://www.albaneti.com/blog/ferizaj-perfiton-donacion-dy-autoambulanca-me-pajisje-mjekesore/20%Monthly2018-05-26 13:51
https://www.albaneti.com/blog/nuk-dihet-ku-u-shpenzuan-600-mije-euro-per-kremtimin-e-10-vjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2018-05-26 12:34
https://www.albaneti.com/blog/mediat-greke-nuk-doli-tym-i-bardhe-nga-bisedimet-ne-new-york/20%Monthly2018-05-26 12:00
https://www.albaneti.com/blog/dy-te-plagosur-me-arme-zjarri-ne-gjilan/20%Monthly2018-05-26 10:45
https://www.albaneti.com/blog/gjendet-nje-krijese-e-ngjashme-me-ujkun-ne-montana-foto/20%Monthly2018-05-26 09:46
https://www.albaneti.com/blog/shqiperia-dhe-kostumi-shqiptar-i-joseph-rothit/20%Monthly2018-05-26 08:45
https://www.albaneti.com/blog/shkruar-per-epitaf-personal/20%Monthly2018-05-26 07:52
https://www.albaneti.com/blog/lluka-nato-do-te-ndihmoje-ne-gjetjen-e-te-zhdukurve-gjate-luftes/20%Monthly2018-05-26 06:37
https://www.albaneti.com/blog/fbi-hakerat-ruse-kane-sulmuar-mijera-kompjutere-ne-gjithe-boten/20%Monthly2018-05-26 05:48
https://www.albaneti.com/blog/top-50-statistikat-interesante-para-finales-te-lk-se-mes-realit-dhe-liverpoolit/20%Monthly2018-05-26 02:54
https://www.albaneti.com/blog/ronaldo-casemiro-dhe-marcelo-historia-e-fotografise-pas-te-ciles-reali-gjithmone-fiton/20%Monthly2018-05-25 23:15
https://www.albaneti.com/blog/eulex-i-me-mision-te-papermbushur-ne-kosove-kerkohet-gjykate-speciale-kunder-korrupsionit-video/20%Monthly2018-05-25 20:47
https://www.albaneti.com/blog/enca-i-befason-te-gjithe-del-e-gjitha-e-zhveshur-ne-snapchat-18/20%Monthly2018-05-25 19:43
https://www.albaneti.com/blog/sulmohet-edhe-nje-kazino-ne-strumice/20%Monthly2018-05-25 18:39
https://www.albaneti.com/blog/robert-berisha-flet-hapur-me-tunen-as-qe-duam-te-takohemi-per-patrisin-dhe-tianin-jeten-e-jap/20%Monthly2018-05-25 17:43
https://www.albaneti.com/blog/momenti-kur-rrezohet-aeroplani-ne-havana-ku-humben-jeten-110-pasagjere-video/20%Monthly2018-05-25 16:42
https://www.albaneti.com/blog/edhe-pse-gjarpri-helmues-kafshoi-nje-person-humben-jeten-dy-persona/20%Monthly2018-05-25 15:41
https://www.albaneti.com/blog/kryqi-i-kuq-ne-tetove-ka-ngelur-pa-objekt-video/20%Monthly2018-05-25 14:48
https://www.albaneti.com/blog/gjiganti-korean-dhe-boteror-kompania-hyundai-e-interesuar-per-investime-ne-kosove/20%Monthly2018-05-25 13:45
https://www.albaneti.com/blog/liverpooli-interesohet-per-dyshen-e-lazios/20%Monthly2018-05-25 12:35
https://www.albaneti.com/blog/muller-salah-mund-ta-fitoje-topin-e-arte/20%Monthly2018-05-25 11:47
https://www.albaneti.com/blog/harresa-perse-ndodh/20%Monthly2018-05-25 10:45
https://www.albaneti.com/blog/shkaterrimi-i-poligonit-ku-koreja-e-veriut-zhvilloi-testet-berthamore-pamje-qe-tregojne-se-si-duket-tani-zona-ku-kim-jong-un-krijoi-armet-vrasese-foto-video/20%Monthly2018-05-25 10:01
https://www.albaneti.com/blog/zvicra-ka-hekurudhat-me-te-mira-ne-evrope/20%Monthly2018-05-25 08:40
https://www.albaneti.com/blog/tsipras-pyetet-nese-maqedonia-ilindenase-eshte-ne-tavolinen-e-bisedimeve/20%Monthly2018-05-25 07:40
https://www.albaneti.com/blog/sarri-se-bashku-me-tre-futbolliste-te-napolit-drejt-chelseat/20%Monthly2018-05-25 05:55
https://www.albaneti.com/blog/lori-hoxha-fytyre-e-balenciagas/20%Monthly2018-05-24 22:18
https://www.albaneti.com/blog/liridon-imeri-trajneri-i-ri-nga-kosova-qe-ka-filluar-shkelqimin-ne-futbollin-gjerman/20%Monthly2018-05-24 21:42
https://www.albaneti.com/blog/drejt-finales-real-madrid-liverpool-nente-futbollistet-qe-kane-luajtur-me-te-dy-skuadrat/20%Monthly2018-05-24 20:30
https://www.albaneti.com/blog/%e2%80%8bkreu-i-diplomacise-britanike-bie-viktime-e-thirrjes-telefonike/20%Monthly2018-05-24 19:43
https://www.albaneti.com/blog/dhurata-ahmetaj-shfaqet-sensuale-thote-se-vetem-vetja-e-kompleton/20%Monthly2018-05-24 18:40
https://www.albaneti.com/blog/rrokulliset-disa-here-me-veture-fluturon-nga-dritarja-dhe-perfundon-mbi-kulmin-e-nje-shtepie-shpeton-mrekullisht-video-18/20%Monthly2018-05-24 17:51
https://www.albaneti.com/blog/ferizaj-rikthehet-ne-superlige-pas-nje-viti-vellaznimi-bije-ne-ligen-e-pare/20%Monthly2018-05-24 16:48
https://www.albaneti.com/blog/nje-mije-euro-ishin-arsyeja-qe-babai-ne-kamenice-ia-mori-jeten-djalit-14-vjecar/20%Monthly2018-05-24 15:39
https://www.albaneti.com/blog/tani-per-tani-gruevskit-nuk-mund-ti-merret-mandati/20%Monthly2018-05-24 14:49
https://www.albaneti.com/blog/tahiri-per-vrasjen-e-te-riut-ne-kamenice-dhuna-ne-familje-te-marre-fund/20%Monthly2018-05-24 13:35
https://www.albaneti.com/blog/paltrow-pitt-e-kercenoi-me-vrasje-weinsteinin-kur-mesoi-per-sulmin-seksual-ndaj-meje/20%Monthly2018-05-24 12:47
https://www.albaneti.com/blog/shpallen-fajtore-te-akuzuarit-ne-rastin-medicus/20%Monthly2018-05-24 12:10
https://www.albaneti.com/blog/ne-new-york-vazhdojne-bisedimet-per-ceshtjen-e-emrit-te-maqedonise-palet-jane-optimiste-por-zgjidhje-nuk-ka-ende/20%Monthly2018-05-24 10:40
https://www.albaneti.com/blog/tregimi-me-i-madh-ne-histori/20%Monthly2018-05-24 09:57
https://www.albaneti.com/blog/ronaldinho-po-martohet-me-dy-femra-ne-te-njejten-kohe/20%Monthly2018-05-24 09:05
https://www.albaneti.com/blog/scholes-nese-pogba-nuk-eshte-i-lumtur-le-te-largohet-nga-unitedi/20%Monthly2018-05-24 07:41
https://www.albaneti.com/blog/moti-ne-shqiperi-me-vranesira-dhe-shi/20%Monthly2018-05-24 06:46
https://www.albaneti.com/blog/nje-thirrje-pas-tjetres-studentet-kerkojne-pavaresim-financiar/20%Monthly2018-05-23 22:22
https://www.albaneti.com/blog/shperthen-depoja-e-mjeteve-piroteknike-ne-spanje-humb-jeten-nje-person-dhe-lendohen-26-tjere-foto-video/20%Monthly2018-05-23 21:42
https://www.albaneti.com/blog/volkswagen-paralajmeron-se-makina-e-re-elektrike-do-te-bazohet-ne-konceptin-e-id-foto/20%Monthly2018-05-23 19:45
https://www.albaneti.com/blog/kurti-drejtesia-vendore-dhe-nderkombetare-deshtuan-ne-denimin-e-krimineleve-te-masakres-se-dubraves/20%Monthly2018-05-23 18:39
https://www.albaneti.com/blog/pamje-apokaliptike-alarmohen-autoritet-ne-havai-llava-leviz-ne-drejtim-te-termocentralit-foto-video/20%Monthly2018-05-23 17:43
https://www.albaneti.com/blog/flamurtari-e-mposht-vushtrrine-pas-penalltive-kuqezinjte-mbesin-ne-superlige/20%Monthly2018-05-23 16:53
https://www.albaneti.com/blog/oemvp-ndihmon-kompanite-vendore-per-aplikim-per-mjete-nga-shtylla-e-trete/20%Monthly2018-05-23 15:41
https://www.albaneti.com/blog/tsipras-kemi-treguar-qarte-qe-bisedojme-per-emrat-e-propozuar-nga-nimetz/20%Monthly2018-05-23 14:38
https://www.albaneti.com/blog/era-ne-kampionat-boteror-dua-ne-ligen-e-kampioneve-e-rita-ne-uefa-cikat-imazhi-i-kosoves-ne-bote/20%Monthly2018-05-23 13:46
https://www.albaneti.com/blog/vonesa-ne-emerimin-e-anetareve-te-kqz-se-partite-politike-tregohen-te-papergjegjshme/20%Monthly2018-05-23 12:46
https://www.albaneti.com/blog/haki-aziri-jam-keqtrajtuar-derisa-te-mesoje-permendsh-cfare-duhet-te-them-para-gjykates/20%Monthly2018-05-23 11:51
https://www.albaneti.com/blog/presidenti-dhe-sellma/20%Monthly2018-05-23 10:46
https://www.albaneti.com/blog/grua-seksuale/20%Monthly2018-05-23 08:44
https://www.albaneti.com/blog/katrougalos-pa-revizionin-e-kushtetutes-nga-fqinji-marreveshja-nuk-do-te-vi-ne-kuvendit-te-greqise/20%Monthly2018-05-23 07:57
https://www.albaneti.com/blog/zeka-ka-mobilizim-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-05-23 05:42
https://www.albaneti.com/blog/pas-shume-mesazheve-dhe-komenteve-modelja-tregon-pse-nuk-ia-dha-doren-benatias-ne-festen-e-titullit/20%Monthly2018-05-23 01:00
https://www.albaneti.com/blog/zvicra-mblidhet-per-stervitjen-e-pare-xhaka-dhe-shaqiri-plot-stil/20%Monthly2018-05-23 00:18
https://www.albaneti.com/blog/donald-trump-dhe-zhberja-e-rendit-boteror/20%Monthly2018-05-22 22:17
https://www.albaneti.com/blog/kim-kardashian-pozon-serish-e-zhveshur-ne-instagram/20%Monthly2018-05-22 20:50
https://www.albaneti.com/blog/nje-vrases-serik-irlandez-dyshohet-per-vrasje-te-studenteve-qe-prej-1990/20%Monthly2018-05-22 19:44
https://www.albaneti.com/blog/si-rralle-here-ermal-fejzullahu-emocionohet-dhe-perlotet-ne-emision/20%Monthly2018-05-22 17:46
https://www.albaneti.com/blog/qeveria-daneze-distancohet-nga-deklarata-e-ministres-se-migrimit-kishte-deklaruar-se-myslimanet-qe-agjerojne-rrezikojne-shoqerine/20%Monthly2018-05-22 16:49
https://www.albaneti.com/blog/tottenham-pas-ivan-perisicit/20%Monthly2018-05-22 15:43
https://www.albaneti.com/blog/lutfi-haziri-shpallet-figure-e-paqes-ne-kosove/20%Monthly2018-05-22 13:41
https://www.albaneti.com/blog/deshi-ta-vendoste-anijen-ne-uje-i-nenshtrohet-peshes-se-saj-edhe-vinci-bie-ne-uje-video/20%Monthly2018-05-22 12:44
https://www.albaneti.com/blog/komuna-e-aerodromit-ka-nenshkruan-memorandum-per-bashkepunim-me-institutin-per-arsim-evropian/20%Monthly2018-05-22 11:48
https://www.albaneti.com/blog/hoti-shtyhet-seanca-e-se-merkures-kuvendi-eshte-bere-jofunksional/20%Monthly2018-05-22 10:37
https://www.albaneti.com/blog/kerkohet-perjashtimi-i-gjyqtarit-shabani-ne-rastin-e-antigona-morines/20%Monthly2018-05-22 09:44
https://www.albaneti.com/blog/ne-gjykaten-e-shkupit-sot-merret-vendim-per-lenden-treqind/20%Monthly2018-05-22 07:39
https://www.albaneti.com/blog/per-ata-ne-parajse/20%Monthly2018-05-22 06:46
https://www.albaneti.com/blog/%e2%80%8bparashikimi-i-motit-sot-vranesira-dhe-shi/20%Monthly2018-05-22 05:29
https://www.albaneti.com/blog/mango-ka-pergatitur-koleksion-te-mrekullueshem-per-veren-2018-fotovideo/20%Monthly2018-05-21 22:18
https://www.albaneti.com/blog/informatat-per-te-arritur-pasurine-dhe-famen/20%Monthly2018-05-21 21:52
https://www.albaneti.com/blog/kuaj-elefante-e-aeroplane-imazhe-qe-tregojne-se-si-zhvillohej-jeta-ne-qytetin-e-new-yorkut-ne-shekullin-e-20-te-foto/20%Monthly2018-05-21 20:42
https://www.albaneti.com/blog/tregimi-i-murat-halitit-i-cili-qe-34-vjet-punon-si-zjarrefikes-video/20%Monthly2018-05-21 19:38
https://www.albaneti.com/blog/prokuroria-po-heton-perplasjen-mes-xhavit-halitit-e-arben-gashit-ne-kuvend/20%Monthly2018-05-21 18:42
https://www.albaneti.com/blog/%e2%80%8bmerkel-e-informoi-poroshenkon-per-viziten-ne-rusi/20%Monthly2018-05-21 17:42
https://www.albaneti.com/blog/osmani-dimitrov-ka-ardhur-koha-qe-maqedonia-me-merite-te-filloj-rrugen-evropiane/20%Monthly2018-05-21 14:39
https://www.albaneti.com/blog/kur-perplasen-nje-ferrari-dhe-nje-porsche-dhe-shoferet-largohen-nga-vendi-i-ngjarjes-foto/20%Monthly2018-05-21 13:43
https://www.albaneti.com/blog/shpallet-konkurs-nderkombetar-per-sistemin-e-ujitjes-ne-rajonin-e-vallandoves/20%Monthly2018-05-21 12:38
https://www.albaneti.com/blog/nje-delegacion-i-kfor-it-vizitoi-maqedonine-u-realizuan-takime-te-rendesishme/20%Monthly2018-05-21 11:41
https://www.albaneti.com/blog/panucci-zbulon-listen-e-lojtareve-per-ndeshjet-me-kosoven-dhe-ukrainen/20%Monthly2018-05-21 10:46
https://www.albaneti.com/blog/zaevi-akuzohet-per-rrezikim-te-pavaresise-se-maqedonise/20%Monthly2018-05-21 09:41
https://www.albaneti.com/blog/fiken-dritat-heshtja-kaplon-stadiumin-vetem-nje-person-qendron-ne-fushe-momentet-e-fundit-te-andres-iniestas-ne-cam-nou/20%Monthly2018-05-21 08:42
https://www.albaneti.com/blog/motociklisti-shpeton-pa-asnje-lendim-edhe-pse-fluturon-mbi-veture-derisa-ishte-duke-levizur-me-shpejtesi-prej-100-km-h-video/20%Monthly2018-05-21 07:41
https://www.albaneti.com/blog/mbeshtetje-juridike-falas-per-nevojtaret-ne-maqedoni/20%Monthly2018-05-21 06:40
https://www.albaneti.com/blog/kerkesa-e-opozites-per-zgjedhje-te-reja-perpjekje-joserioze/20%Monthly2018-05-21 05:40
https://www.albaneti.com/blog/vetem-ligji-e-shpeton-qeverine-nga-mbingarkimi-me-zyrtare/20%Monthly2018-05-20 21:39
https://www.albaneti.com/blog/interi-rikthehet-ne-ligen-e-kampioneve-pas-fitores-se-cmendur-me-rikthim-te-lazio/20%Monthly2018-05-20 20:40
https://www.albaneti.com/blog/milani-i-ka-ofruar-kontrate-fellainit/20%Monthly2018-05-20 19:41
https://www.albaneti.com/blog/ledri-me-stil-te-ri-flokesh/20%Monthly2018-05-20 18:43
https://www.albaneti.com/blog/qytetaret-e-maqedonise-gjysmen-e-vitit-2017-e-kane-kaluar-ne-protesta/20%Monthly2018-05-20 17:57
https://www.albaneti.com/blog/motogp-marquez-triumfon-edhe-ne-france/20%Monthly2018-05-20 16:44
https://www.albaneti.com/blog/mali-i-zi-gardh-me-gjemba-me-shqiperine/20%Monthly2018-05-20 15:58
https://www.albaneti.com/blog/prizreni-ka-nevoje-per-ekspertizen-e-diaspores/20%Monthly2018-05-20 14:41
https://www.albaneti.com/blog/mijera-turq-nga-vendet-evropiane-presin-ardhjen-e-erdoganit-ne-sallen-zetra/20%Monthly2018-05-20 12:51
https://www.albaneti.com/blog/shtetet-e-bashkuara-te-amerikes-marrin-masat-per-uljen-e-deficitit-tregtar-me-kinen/20%Monthly2018-05-20 11:46
https://www.albaneti.com/blog/historiani-malazez-kisha-serbe-ne-sherbim-te-rusise-kerkon-ruajtjen-e-konfliktit-te-ngrire-ne-kosove/20%Monthly2018-05-20 10:40
https://www.albaneti.com/blog/prishtina-drita-formacionet-e-mundshme-te-super-derbit-kosovar/20%Monthly2018-05-20 09:44
https://www.albaneti.com/blog/lluka-nese-rritja-e-pagave-demton-kek-un-atehere-do-te-marrim-masa-ndaj-bordit/20%Monthly2018-05-20 08:35
https://www.albaneti.com/blog/dita-e-se-vertetes-prishtina-dhe-drita-do-ta-zhvillojne-ndeshjen-e-dekades-per-ta-rikthyer-titullin-ne-qytetet-e-tyre/20%Monthly2018-05-20 07:43
https://www.albaneti.com/blog/gazetari-serb-u-intervistua-nga-prokuroria-lidhur-me-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2018-05-20 06:45
https://www.albaneti.com/blog/lazio-inter-formacionet-e-mundshme-te-duelit-qe-dergon-ne-lk/20%Monthly2018-05-19 22:19
https://www.albaneti.com/blog/dy-dite-zie-ne-kube/20%Monthly2018-05-19 21:49
https://www.albaneti.com/blog/haradinaj-ldk-po-punon-kunder-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-05-19 20:40
https://www.albaneti.com/blog/luana-dhe-marina-vjollca-vizitojne-parlamentin-e-shqiperise-se-bashku-me-femijet-jetime/20%Monthly2018-05-19 19:37
https://www.albaneti.com/blog/sigal-prishtina-mposht-bashkimin-shpreson-ne-rikthim/20%Monthly2018-05-19 18:35
https://www.albaneti.com/blog/hazard-kalon-chelsean-ne-epersi-ndaj-unitedit/20%Monthly2018-05-19 16:41
https://www.albaneti.com/blog/ivanov-per-cdo-propozim-duhet-te-marrim-dokumente-zyrtare-video/20%Monthly2018-05-19 15:44
https://www.albaneti.com/blog/veshen-pantallona-te-shqyera-ne-dite-me-diell-pesuan-djegie-te-kembeve-foto/20%Monthly2018-05-19 14:47
https://www.albaneti.com/blog/genci-dhe-lyrical-son-arrijne-nje-milion-me-anderr/20%Monthly2018-05-19 13:42
https://www.albaneti.com/blog/lluka-kosova-do-jete-shteti-i-pare-ne-evrope-me-fibra-optik/20%Monthly2018-05-19 12:50
https://www.albaneti.com/blog/stresit-i-deshton-plani-i-dasmes-ne-krize-me-te-fejuaren-10-vite-me-te-re/20%Monthly2018-05-19 11:37
https://www.albaneti.com/blog/nuza-do-ta-drejtoje-ndeshjen-e-rendesishme-mes-vellaznimit-dhe-gjilanit/20%Monthly2018-05-19 10:48
https://www.albaneti.com/blog/morata-do-te-largohet-nga-chelsea-e-ardhmja-mes-italise-dhe-gjermanise/20%Monthly2018-05-19 09:48
https://www.albaneti.com/blog/ndeshje-vendimtare-ne-gjakove-vellaznimi-dhe-gjilani-luajne-90-minutat-vendimtar-per-ta-siguruar-qendrimin-ne-superlige/20%Monthly2018-05-19 08:40
https://www.albaneti.com/blog/prishtina-e-ka-mundesine-e-fundit-bashkimi-sonte-mund-te-shpallet-kampion/20%Monthly2018-05-19 07:46
https://www.albaneti.com/blog/nderkombetaret-ska-plan-per-kosoven-palet-te-dalin-vete-me-propozime/20%Monthly2018-05-19 06:40
https://www.albaneti.com/blog/omelete-franceze-menyra-me-e-bukur-dhe-me-e-lehte-e-gatimit-te-vezeve-video/20%Monthly2018-05-19 05:35
https://www.albaneti.com/blog/%e2%80%8bvdes-ish-presidentja-e-parlamentit-evropian/20%Monthly2018-05-18 21:47
https://www.albaneti.com/blog/komandanti-i-kfor-it-thote-se-numri-i-ushtareve-ne-kosove-nuk-do-te-ndryshoje/20%Monthly2018-05-18 19:44
https://www.albaneti.com/blog/ndalohet-shoferi-qe-e-ngarkoi-se-tepermi-kamionin-e-vogel-foto/20%Monthly2018-05-18 18:42
https://www.albaneti.com/blog/policia-amerikane-zbulon-identitetin-e-autorit-te-masakres-ne-nje-shkolle-ne-teksas-foto/20%Monthly2018-05-18 17:58
https://www.albaneti.com/blog/dokutech-prezanton-tre-folesit-e-pare-te-edicionit-flip-the-script/20%Monthly2018-05-18 16:40
https://www.albaneti.com/blog/meridian-express-serish-mbeshtet-femijet-e-sos-fshatit-permes-fushates-barazo-faturen/20%Monthly2018-05-18 15:45
https://www.albaneti.com/blog/te-shtena-armesh-ne-nje-shkolle-ne-teksas-video/20%Monthly2018-05-18 13:46
https://www.albaneti.com/blog/kathimerini-zaevi-e-dha-propozimin-ilindenska-maqedonia/20%Monthly2018-05-18 11:41
https://www.albaneti.com/blog/keshtu-duken-parate-e-reja-ne-maqedoni-foto/20%Monthly2018-05-18 10:39
https://www.albaneti.com/blog/haradinaj-kosova-e-hapur-per-investime-te-huaja/20%Monthly2018-05-18 09:44
https://www.albaneti.com/blog/te-jetosh-si-ne-evrope-vazhdon-shitja-e-banesave-ne-kompleksin-linda-premium-residence-i-cili-i-ka-te-gjitha/20%Monthly2018-05-18 07:51
https://www.albaneti.com/blog/sot-pritet-te-zgjidhen-gjyqtaret-e-kushtetueses/20%Monthly2018-05-18 05:32
https://www.albaneti.com/blog/gjykatesit-e-maqedonise-nuk-jane-te-kenaqur-me-reformat-ne-sektorin-e-gjyqesise/20%Monthly2018-05-17 20:44
https://www.albaneti.com/blog/sindikata-e-pavarur-e-policise-me-kritika-per-mpb-ne/20%Monthly2018-05-17 19:47
https://www.albaneti.com/blog/si-ta-punoni-vete-kositesen-e-vogel-per-bar-kete-vegel-te-lire-mund-ta-punoje-cdokush-video/20%Monthly2018-05-17 18:46
https://www.albaneti.com/blog/nuk-ka-kuorum-per-votimin-e-marreveshjes-se-stabilizim-asociimit/20%Monthly2018-05-17 17:41
https://www.albaneti.com/blog/premiere-fero-publikon-projektin-e-ri-te-tij-mamacita-me-sparksi/20%Monthly2018-05-17 21:38
https://www.albaneti.com/blog/futet-brenda-lokalit-dhe-plagos-pronarin-largohet-nga-vendi-i-ngjarjes-sikur-te-mos-kishte-ndodhur-asgje-e-keqe-video/20%Monthly2018-05-17 15:44
https://www.albaneti.com/blog/fabrika-e-mbyllur-ne-mitrovice-hapet-serish/20%Monthly2018-05-17 14:50
https://www.albaneti.com/blog/shqiperia-me-pak-fonde-nga-be-ja/20%Monthly2018-05-17 13:41
https://www.albaneti.com/blog/turqia-leshon-flete-arreste-per-101-ushtare/20%Monthly2018-05-17 12:02
https://www.albaneti.com/blog/ngritet-padi-penale-kunder-drejtorit-te-kombinatit-te-duhanit-ne-prilep/20%Monthly2018-05-17 10:39
https://www.albaneti.com/blog/ne-piken-kufitare-ne-vermice-konfiskohen-5-3-kilograme-substanca-narkotike/20%Monthly2018-05-17 09:45
https://www.albaneti.com/blog/real-madridi-uron-rivalet-e-urryer-te-atleticos-pas-fitimit-te-liges-se-evropes/20%Monthly2018-05-17 07:47
https://www.albaneti.com/blog/smoothie-nga-limoni-dhe-jogurti-per-dobesim-dhe-metabolizem-te-shpejte/20%Monthly2018-05-17 06:46
https://www.albaneti.com/blog/ne-sofje-mbahet-samiti-i-be-se-dhe-i-shteteve-te-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-05-17 05:42
https://www.albaneti.com/blog/pjesa-perendimore-e-gjermanise-preket-nga-moti-i-lige-tornado-qe-leviz-me-250-kilometra-ne-ore-po-shkaterron-gjithcka-para-vetes-video/20%Monthly2018-05-16 22:08
https://www.albaneti.com/blog/zvicerania-digjet-me-655-franga-per-nje-cigare/20%Monthly2018-05-16 21:50
https://www.albaneti.com/blog/pamjet-rreqethese-te-policeve-indonezian-te-lenduar-rende-ne-sulmin-kamikaz-dhe-me-shpata-te-samurajeve-foto-video-18/20%Monthly2018-05-16 20:38
https://www.albaneti.com/blog/marck-zukenberg-do-te-deshmoje-para-parlamentit-evropian/20%Monthly2018-05-16 19:40
https://www.albaneti.com/blog/takimi-trump-kim-jong-un-mund-te-mos-mbahet/20%Monthly2018-05-16 17:46
https://www.albaneti.com/blog/gazetari-po-raportonte-live-per-drogen-prapa-shpines-se-tij-shfaqet-befasisht-nje-djale-i-ri-me-nje-bime-kanabisi-ne-dore-video/20%Monthly2018-05-16 15:52
https://www.albaneti.com/blog/sevdai-radogoshi-ne-gjykate-i-akuzuar-per-rrahje-te-motres/20%Monthly2018-05-16 14:44
https://www.albaneti.com/blog/ibraimovski-jemi-kunder-perfshirjes-se-amdi-bajramit-ne-qeveri/20%Monthly2018-05-16 13:39
https://www.albaneti.com/blog/paloka-rama-mbrojti-xhafajn-njesoj-si-tahirin-do-te-pendohet/20%Monthly2018-05-16 12:43
https://www.albaneti.com/blog/hoxhaj-bashkimi-evropian-vendos-shume-shpejt-per-vizat/20%Monthly2018-05-16 11:49
https://www.albaneti.com/blog/hasani-viti-2018-vit-i-investimeve/20%Monthly2018-05-16 10:45
https://www.albaneti.com/blog/thaci-dekoron-gjeneralin-wesley-clark-me-medalje-presidenciale/20%Monthly2018-05-16 09:50
https://www.albaneti.com/blog/vrau-dhe-hengri-kafshet-e-egra-per-te-fituar-para-permes-videove-te-publikuara-ne-yotube-video/20%Monthly2018-05-16 07:43
https://www.albaneti.com/blog/pritet-te-vazhdohet-gjendja-e-krizes-ne-kufirin-jugor-te-maqedonise/20%Monthly2018-05-16 06:43
https://www.albaneti.com/blog/reformimi-i-administrates-publike-proces-i-pandalshem/20%Monthly2018-05-16 05:44
https://www.albaneti.com/blog/keto-jane-pantallonat-qe-po-konkurrojne-xhinset-kete-sezon/20%Monthly2018-05-16 05:35
https://www.albaneti.com/blog/deri-ne-vitin-2020-kina-planifikon-ta-mbuloje-me-pyje-nje-te-katerten-e-vendit/20%Monthly2018-05-15 22:05
https://www.albaneti.com/blog/gjyshi-rrah-mbesen-ne-dyqan-vetem-pse-nuk-priti-ne-radhe-qe-te-paguaj-pijen-video-16/20%Monthly2018-05-15 21:42
https://www.albaneti.com/blog/milaim-zeka-ramiz-lladrovci-e-ka-akuzuar-hashim-thacin-per-nje-vrasje-te-rende/20%Monthly2018-05-15 20:46
https://www.albaneti.com/blog/maqedonia-dhe-shqiperia-me-marreveshje-te-re-per-liqenin-e-ohrit/20%Monthly2018-05-15 19:44
https://www.albaneti.com/blog/ne-kuvend-ska-vullnet-per-platformen-e-qeverise-rreth-dialogut/20%Monthly2018-05-15 18:42
https://www.albaneti.com/blog/varrosen-te-vraret-ne-gaza/20%Monthly2018-05-15 17:46
https://www.albaneti.com/blog/transformimi-mbreselenes-per-tete-jave-pervec-sa-humbi-kilogramet-e-tepert-masen-yndyrore-e-shnderroi-ne-muskuj-foto/20%Monthly2018-05-15 16:44
https://www.albaneti.com/blog/melania-trump-ne-gjendje-te-mire-shendetesore-pas-operimit/20%Monthly2018-05-15 15:40
https://www.albaneti.com/blog/padi-penale-kunder-nje-tetovari-per-perdorim-te-parave-false/20%Monthly2018-05-15 14:38
https://www.albaneti.com/blog/zaev-besa-e-afrim-gashit-pdsh-dhe-amdi-bajram-do-te-jene-pjese-e-qeverise/20%Monthly2018-05-15 13:38
https://www.albaneti.com/blog/keshilltaret-e-gruevskit-kane-harxhuar-1-73-milione-euro-ne-vit/20%Monthly2018-05-15 12:38
https://www.albaneti.com/blog/mancini-ia-hap-deren-balotellit-te-perfaqesuesja-e-italise/20%Monthly2018-05-15 11:52
https://www.albaneti.com/blog/konfirmohet-fadil-vokrri-kosova-dhe-shqiperia-do-te-luajne-ne-zvicer/20%Monthly2018-05-15 10:45
https://www.albaneti.com/blog/ish-presidentja-argjentinase-akuzohet-per-pastrim-parash/20%Monthly2018-05-15 09:45
https://www.albaneti.com/blog/policia-shqipton-1049-tiketa-trafiku-per-24-ore/20%Monthly2018-05-15 08:45
https://www.albaneti.com/blog/theresa-may-viziton-shkupin-pas-disa-ditesh/20%Monthly2018-05-15 07:42
https://www.albaneti.com/blog/viti-i-dasmave-vip-rozana-radi-martohet-me-partnerin-pas-romances-gjashtevjecare/20%Monthly2018-05-15 06:45
https://www.albaneti.com/blog/parashikimi-i-motit-vranesira-dhe-shi/20%Monthly2018-05-15 05:38
https://www.albaneti.com/blog/papa-gjon-pali-i-qendroi-vetem-33-dite-teorite-per-vrasjen-e-tij/20%Monthly2018-05-14 22:24
https://www.albaneti.com/blog/shoferi-rumun-nuk-arrin-te-ndal-shpejtesine-e-madhe-tek-rrethrrotullimi-fluturon-me-veture-video/20%Monthly2018-05-14 21:43
https://www.albaneti.com/blog/imer-selmani-greqia-duhet-ta-kuptoj-se-nuk-mund-te-shkel-mbi-identitetin-tuaj/20%Monthly2018-05-14 19:39
https://www.albaneti.com/blog/ende-e-paqarte-se-a-do-te-ulen-kosova-dhe-spanja-se-bashku-ne-sofje/20%Monthly2018-05-14 18:47
https://www.albaneti.com/blog/eskalojne-tensionet-mes-vv-se-dhe-psd-se-perleshen-fizikisht-aktivistet-e-dy-subjekteve/20%Monthly2018-05-14 17:40
https://www.albaneti.com/blog/ffk-ne-punimet-ne-keto-kater-stadiume-te-tjera-te-superliges-nuk-e-pengojne-aty-zhvillohen-ndeshjet-edhe-pse-stadiumet-jane-ne-rinovim/20%Monthly2018-05-14 16:42
https://www.albaneti.com/blog/zyrtare-nesta-emerohet-trajner-i-skuadres-italiane-perugia/20%Monthly2018-05-14 15:41
https://www.albaneti.com/blog/filloi-procedura-per-bashkimin-e-qendres-shendetesore-me-spitalin-e-pergjithshem-ne-diber/20%Monthly2018-05-14 14:38
https://www.albaneti.com/blog/nderohen-heronjte-e-kombit-bahri-fazliu-dhe-agron-rrahmani/20%Monthly2018-05-14 11:37
https://www.albaneti.com/blog/lista-e-golashenuesve-ne-superlige-john-i-pari-daku-e-ndjek-nga-pas/20%Monthly2018-05-14 10:49
https://www.albaneti.com/blog/grate-e-ballkanit-paralajmerojne-revolucion/20%Monthly2018-05-14 09:44
https://www.albaneti.com/blog/vazon-e-thyer-qe-e-mbajti-per-11-vjet-ne-garazh-dhe-donte-ta-falte-per-bamiresi-e-shiti-per-shumen-marramendese-foto/20%Monthly2018-05-14 08:45
https://www.albaneti.com/blog/lamborghini-i-papes-shitet-per-bamiresi/20%Monthly2018-05-14 07:44
https://www.albaneti.com/blog/maqedonia-perballet-me-mungese-te-cerdheve-per-femije/20%Monthly2018-05-14 06:41
https://www.albaneti.com/blog/moti-sot-ne-maqedoni/20%Monthly2018-05-14 05:58
https://www.albaneti.com/blog/zbulimi-i-the-washington-post-per-marredhenien-mes-donald-dhe-melania-trump/20%Monthly2018-05-13 22:23
https://www.albaneti.com/blog/deklarohen-rreth-fajesise-te-akuzuarit-per-nje-varg-grabitjesh-ne-kazino-e-pompa-derivatesh/20%Monthly2018-05-13 21:25
https://www.albaneti.com/blog/levante-e-bardhit-ia-shkakton-humbjen-e-pare-sezonale-barces-ne-la-liga/20%Monthly2018-05-13 20:36
https://www.albaneti.com/blog/sektori-privat-i-shba-gati-per-investime-ne-korene-veriore/20%Monthly2018-05-13 18:42
https://www.albaneti.com/blog/formacionet-zyrtare-roma-dhe-juve-zhvillojne-derbin-e-javes-se-parafundit/20%Monthly2018-05-13 17:45
https://www.albaneti.com/blog/huddersfield-0-1-arsenal-notat-e-xhakes-mustafit-hadergjonajt-dhe-te-tjereve/20%Monthly2018-05-13 16:30
https://www.albaneti.com/blog/fabrika-hedhe-kemikale-ne-lumin-e-batllaves-banoret-e-llapit-duan-zgjidhje-urgjente-foto/20%Monthly2018-05-13 14:41
https://www.albaneti.com/blog/pdk-zgjedhjet-brenda-partise-po-i-bashkojne-te-rinjte/20%Monthly2018-05-13 13:28
https://www.albaneti.com/blog/te-henen-fillojne-punimet-per-zgjerimin-e-rruges-nacionale-millosheve-mitrovice/20%Monthly2018-05-13 12:41
https://www.albaneti.com/blog/united-afer-transferimit-te-sandros/20%Monthly2018-05-13 11:38
https://www.albaneti.com/blog/dalin-pamjet-si-rane-shqiptaret-e-arratisur-ne-prangat-e-policise-greke-video/20%Monthly2018-05-13 10:42
https://www.albaneti.com/blog/dama-e-lashte-qe-mahnit-evropen-foto-video/20%Monthly2018-05-13 09:46
https://www.albaneti.com/blog/maqedonia-perballet-me-mungese-te-infermiereve/20%Monthly2018-05-13 08:45
https://www.albaneti.com/blog/shqiptarja-kapet-me-5-6-kilograme-heroine-ne-greqi/20%Monthly2018-05-13 07:44
https://www.albaneti.com/blog/fatos-klosi-te-pathenat-dhe-perfshirja-e-sali-berishes-ne-vrasjen-e-azem-hajdarit-video/20%Monthly2018-05-13 06:39
https://www.albaneti.com/blog/kadetet-e-fsk-se-ne-akademite-ushtarake-gjermane/20%Monthly2018-05-13 05:45
https://www.albaneti.com/blog/suksesi-i-shqiptareve-ne-eurovision-2018-renditja-finale-e-tyre/20%Monthly2018-05-12 23:18
https://www.albaneti.com/blog/izraeli-fiton-eurovision-2018/20%Monthly2018-05-12 22:44
https://www.albaneti.com/blog/qeveria-rimburson-me-mbi-400-mije-euro-fabriken-ferronikel/20%Monthly2018-05-12 21:22
https://www.albaneti.com/blog/interi-humbet-ne-shtepi-nga-sassuolo-minimizohen-shanset-per-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-05-12 20:44
https://www.albaneti.com/blog/ish-prostituta-shqiptare-tregon-historine-si-i-shpetoi-skllaverise/20%Monthly2018-05-12 19:26
https://www.albaneti.com/blog/goditet-nje-grup-i-fuqishem-narkotrafiku-ne-shqiperi/20%Monthly2018-05-12 18:43
https://www.albaneti.com/blog/drenasi-shpall-qytetar-nderi-zv-presidentin-e-pe-se-rainer-wieland/20%Monthly2018-05-12 16:46
https://www.albaneti.com/blog/femija-9-vjecare-sulmohet-nga-qente-endacak-ne-shkup/20%Monthly2018-05-12 15:41
https://www.albaneti.com/blog/mourinho-deshiron-kluivertin-te-unitedi/20%Monthly2018-05-12 14:45
https://www.albaneti.com/blog/emra-te-njohur-e-te-rinj-kandidate-per-cmimin-kadare/20%Monthly2018-05-12 13:40
https://www.albaneti.com/blog/edukatorja-urdheron-nxenesit-ta-godasin-me-gure-shokun-per-ti-dhene-nje-mesim-video/20%Monthly2018-05-12 12:43
https://www.albaneti.com/blog/rrahje-ne-prizren-tre-te-lenduar/20%Monthly2018-05-12 11:43
https://www.albaneti.com/blog/familjaret-e-turqve-te-deportuar-kerkojne-azil-ne-kosove/20%Monthly2018-05-12 10:44
https://www.albaneti.com/blog/lluka-statuti-per-trepcen-brenda-dy-javesh-ne-qeveri/20%Monthly2018-05-12 09:42
https://www.albaneti.com/blog/per-tre-muaj-regjistrohen-700-vjedhje-ne-maqedoni-rreth-500-ne-shkup/20%Monthly2018-05-12 08:42
https://www.albaneti.com/blog/momenti-i-festes-se-cmendur-te-plisave-me-lojtaret-pas-golit-te-pabesueshem-ne-sekondat-e-fundit/20%Monthly2018-05-12 07:38
https://www.albaneti.com/blog/moti-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-05-12 06:43
https://www.albaneti.com/blog/glps-paraqet-raportin-integrimi-i-kosoves-ne-sistemin-e-kombeve-te-bashkuara/20%Monthly2018-05-12 05:43
https://www.albaneti.com/blog/japonise-rrezikon-ti-zhduket-tradita-shekullore-po-i-mungojne-ninxhat-video/20%Monthly2018-05-11 22:09
https://www.albaneti.com/blog/lopetegui-var-do-te-kete-ndikim-te-madh-ne-boteror/20%Monthly2018-05-11 21:40
https://www.albaneti.com/blog/%e2%80%8birani-kercenon-me-pasurimin-e-uraniumit/20%Monthly2018-05-11 20:42
https://www.albaneti.com/blog/rritet-numri-i-gjarperinjve-qe-shihen-ne-germi/20%Monthly2018-05-11 19:33
https://www.albaneti.com/blog/juve-ne-bisedime-me-bonaventuran/20%Monthly2018-05-11 18:43
https://www.albaneti.com/blog/murati-takon-jovanoviqin-i-thote-se-principi-i-reciprocitetit-te-zbatohet-ne-zgjidhjen-e-problemeve/20%Monthly2018-05-11 15:44
https://www.albaneti.com/blog/valon-murati-takon-cedomir-jovanoviq-in-e-cileson-politikan-te-guximshem/20%Monthly2018-05-11 13:43
https://www.albaneti.com/blog/kotzias-viziton-shba-te-do-te-diskutoje-edhe-per-maqedonine/20%Monthly2018-05-11 12:40
https://www.albaneti.com/blog/donald-trump-dhe-kim-jong-un-takohen-ne-singapor-me-12-qershor-pese-arsyet-pse-ata-zgjodhen-pikerisht-kete-vend-aziatik-foto-video/20%Monthly2018-05-11 10:40
https://www.albaneti.com/blog/iniesta-griezmann-do-te-ishte-nenshkrim-i-madh-per-barcen/20%Monthly2018-05-11 09:42
https://www.albaneti.com/blog/projektligji-per-ushtrine-dergohet-ne-qeveri/20%Monthly2018-05-11 08:42
https://www.albaneti.com/blog/fekir-nuk-kam-biseduar-me-asnje-klub-kur-te-vjen-koha-do-flas-me-presidentin/20%Monthly2018-05-11 07:42
https://www.albaneti.com/blog/furnizimi-me-rryme-stabil/20%Monthly2018-05-11 06:41
https://www.albaneti.com/blog/mbahet-tryeza-finalja-e-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2018-05-11 05:39
https://www.albaneti.com/blog/u-shtri-ne-mes-te-rruges-duke-tentuar-te-tallet-me-shoferet-rrihet-brutalisht-turisti-britanik-ne-ibiza-video-18/20%Monthly2018-05-10 21:44
https://www.albaneti.com/blog/united-i-ndan-piket-me-west-hamin-ne-ndeshjen-e-parafundit-te-sezonit/20%Monthly2018-05-10 20:43
https://www.albaneti.com/blog/genci-dhe-lyrical-son-publikojne-hitin-anderr-te-dielen/20%Monthly2018-05-10 19:47
https://www.albaneti.com/blog/u-ngjit-mbi-skene-i-riu-humb-jeten-pasi-prek-telin-e-tensionit-te-larte-video-18/20%Monthly2018-05-10 18:42
https://www.albaneti.com/blog/nuk-frikesohem-nga-shkarkimi-jam-zevendesminister-i-kosoves-e-jo-i-pacollit/20%Monthly2018-05-10 16:42
https://www.albaneti.com/blog/maqedoni-pozita-dhe-opozita-se-bashku-krijojne-kod-etik-per-sjelljet-ne-kuvend/20%Monthly2018-05-10 15:45
https://www.albaneti.com/blog/gjykata-kushtetuese-e-maqedonise-shfuqizo-rezultatin-e-normuar-pjese-e-ligjit-per-rrogen-minimale/20%Monthly2018-05-10 14:42
https://www.albaneti.com/blog/grate-shtatzena-jane-me-te-diskriminuarat-ne-maqedoni-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-05-10 13:42
https://www.albaneti.com/blog/marreveshje-per-uljen-e-vdekshmerise-se-lehonave-dhe-foshnjeve-ne-maqedoni/20%Monthly2018-05-10 12:37
https://www.albaneti.com/blog/vegeta-rrit-shanset-per-nje-gjelle-te-suksesshme/20%Monthly2018-05-10 11:41
https://www.albaneti.com/blog/osmani-falenderon-gjermanine-per-mbeshtetjen-qe-i-jep-maqedonise/20%Monthly2018-05-10 10:37
https://www.albaneti.com/blog/rolls-royce-cullinan-suv-shfaqet-pak-para-prezantimit-zyrtar-foto/20%Monthly2018-05-10 09:44
https://www.albaneti.com/blog/konferenca-diaspora-flet-bashkon-ne-prishtine-ministrat-e-diaspores-se-kosoves-shqiperise-dhe-maqedonise/20%Monthly2018-05-10 08:40
https://www.albaneti.com/blog/zhbogar-maqedonia-eshte-shembull-pozitiv-per-ballkanin/20%Monthly2018-05-10 07:37
https://www.albaneti.com/blog/si-ti-eliminoni-njollat-e-grimit-nga-rrobat/20%Monthly2018-05-10 05:35
https://www.albaneti.com/blog/skenderbeu-kampion-i-shqiperise-pas-triumfit-ndaj-lushnjes/20%Monthly2018-05-09 21:44
https://www.albaneti.com/blog/njezetenje-fotografi-qe-zbulojne-se-cfare-fshihet-ne-prapaskenat-e-filmave-te-famshem/20%Monthly2018-05-09 18:40
https://www.albaneti.com/blog/te-rejat-nga-arjola-demiri-ku-mbeti-cbanja-rigoroze-e-serialit-o-sa-mire/20%Monthly2018-05-09 16:39
https://www.albaneti.com/blog/paditet-penalisht-edhe-nikolla-mitrevski-kolo-per-ngjarjet-e-27-prillit-ne-kuvend/20%Monthly2018-05-09 15:42
https://www.albaneti.com/blog/maqedonia-dhe-bullgaria-zgjodhen-komisionet-e-marreveshjes-se-fqinjesise-se-mire/20%Monthly2018-05-09 14:41
https://www.albaneti.com/blog/dogana-sqaron-moszbatimin-e-vendimit-per-masat-mbrojtese-per-qumeshtin/20%Monthly2018-05-09 13:48
https://www.albaneti.com/blog/parlamenti-iranian-djeg-flamurin-amerikan-pas-vendimit-per-paktin-berthamor/20%Monthly2018-05-09 11:42
https://www.albaneti.com/blog/timonier-kemi-besim-ne-maqedonine-se-do-te-bashkangjitet-ne-familjen-evropiane/20%Monthly2018-05-09 10:37
https://www.albaneti.com/blog/tregtia-e-jashtme-kineze-per-kater-muaj-rritet-rreth-9/20%Monthly2018-05-09 09:42
https://www.albaneti.com/blog/nis-festivali-i-filmit-nderkombetar-ne-kane/20%Monthly2018-05-09 08:43
https://www.albaneti.com/blog/haradinaj-ndalimi-i-hyrjes-se-karateisteve-te-kosoves-ne-serbi-eshte-i-papranueshem/20%Monthly2018-05-09 07:38
https://www.albaneti.com/blog/kerkesa-publike-e-prezantueses-se-eurovisionit-per-eugent-bushpepen-bej-tatuazh-emrin-tim/20%Monthly2018-05-09 06:41
https://www.albaneti.com/blog/vendimi-i-trumpit-shqeteson-aleatet-evropiane-zemeron-iranin/20%Monthly2018-05-09 05:54
https://www.albaneti.com/blog/vuciq-pas-takimit-me-putinin-kurre-me-gjate-nuk-kemi-biseduar-per-kosoven/20%Monthly2018-05-08 22:09
https://www.albaneti.com/blog/listat-me-te-gjitha-shtetet-e-nates-se-pare-qe-kalojne-ne-naten-finale-te-eurovision-2018/20%Monthly2018-05-08 21:27
https://www.albaneti.com/blog/hapet-votimi-ne-eurovision-2018-vetem-15-minuta-per-te-votuar-dy-shqiptaret-eugent-bushpepa-dhe-eleni-foureira/20%Monthly2018-05-08 20:37
https://www.albaneti.com/blog/kjo-eshte-logo-e-re-e-partise-socialdemokrate-foto/20%Monthly2018-05-08 19:43
https://www.albaneti.com/blog/mancevski-kryeministri-vete-i-zgjedh-keshilltaret-e-tij/20%Monthly2018-05-08 18:43
https://www.albaneti.com/blog/ishte-e-lejuar-te-voziste-deri-ne-50km-h-i-vjen-denimi-se-kishte-vozitur-696-km-h/20%Monthly2018-05-08 17:42
https://www.albaneti.com/blog/zidane-ronaldo-dhe-te-tjeret-do-te-jene-ne-150-perqindeshin-e-formes-se-tyre/20%Monthly2018-05-08 16:47
https://www.albaneti.com/blog/shpejt-e-shpejt-edhe-ju-do-te-befasoheni-se-si-e-perdor-pushken-ky-katervjecar-video16/20%Monthly2018-05-08 15:38
https://www.albaneti.com/blog/nje-dite-ne-stamboll-vendet-qe-sben-ti-humbisni-pa-i-vizituar/20%Monthly2018-05-08 13:52
https://www.albaneti.com/blog/digjet-nje-pjese-e-ures-se-gurit-ne-prizren/20%Monthly2018-05-08 12:40
https://www.albaneti.com/blog/ministrat-e-brendshem-te-be-se-mblidhen-ne-tirane/20%Monthly2018-05-08 11:45
https://www.albaneti.com/blog/hasani-cdo-dite-po-punojme-per-te-pasur-sa-me-teper-tregti-te-lire/20%Monthly2018-05-08 10:42
https://www.albaneti.com/blog/mbaroi-aksioni-i-subvencionimit-te-bicikletave-ne-karposh/20%Monthly2018-05-08 09:38
https://www.albaneti.com/blog/kekenovski-zaev-le-te-merr-keshilltare-per-shendetesi-nga-klinika-kosovare-medicus/20%Monthly2018-05-08 08:40
https://www.albaneti.com/blog/financial-times-e-ardhmja-e-brishte-e-ballkanit-varet-nga-marreveshja-per-maqedonine/20%Monthly2018-05-08 07:39
https://www.albaneti.com/blog/rita-ora-per-dukjen-ne-met-gala-2018-frymezohet-nga-beyonce/20%Monthly2018-05-08 06:45
https://www.albaneti.com/blog/pese-shprehi-te-perditshme-me-te-cilat-shkaterroni-shendetin/20%Monthly2018-05-08 05:35
https://www.albaneti.com/blog/zemra-lakmon-ate-qe-nuk-e-ka/20%Monthly2018-05-07 22:37
https://www.albaneti.com/blog/kelmendi-thote-se-isa-mustafa-eshte-i-domosdoshem-per-ldk-ne/20%Monthly2018-05-07 21:42
https://www.albaneti.com/blog/roma-tenton-ta-bind-alissonin-per-te-qendruar-rritje-e-ndjeshme-e-pages/20%Monthly2018-05-07 20:44
https://www.albaneti.com/blog/edhe-pas-ngrenies-se-ketyre-pese-artikuj-ushqimore-ndiejme-uri-edhe-me-shume-nuk-ka-zgjedhje-me-te-keqe/20%Monthly2018-05-07 18:44
https://www.albaneti.com/blog/gjenerali-cuoci-shkembimi-i-territoreve-do-te-ishte-kthim-ne-vitet-90-ta/20%Monthly2018-05-07 17:36
https://www.albaneti.com/blog/demi-shtyp-per-vdekje-burrin-qe-po-i-qendronte-mbi-shpine-video-18/20%Monthly2018-05-07 16:40
https://www.albaneti.com/blog/komuna-e-gazi-babes-qytetaret-ti-lajmerojne-demet-materiale-nga-vershimet-e-djeshme/20%Monthly2018-05-07 15:38
https://www.albaneti.com/blog/ivanov-dhe-zaev-banka-popullore-nuk-mund-te-qendroj-pa-guvernator/20%Monthly2018-05-07 14:38
https://www.albaneti.com/blog/nje-konstelacion-artistik-si-dhurate-per-nexhmije-pagarushen-muze-koleksioni-i-ri-nga-disenjatori-etnik-shala/20%Monthly2018-05-07 13:46
https://www.albaneti.com/blog/mjeket-kishin-vendosur-te-fiknin-aparaturat-por-ndodhi-mrekullia-13-vjecari-kthehet-ne-jete-video/20%Monthly2018-05-07 12:44
https://www.albaneti.com/blog/pakoja-e-re-e-masave-financiare-te-maqedonise-prezantohet-para-investuesve-italiane/20%Monthly2018-05-07 09:38
https://www.albaneti.com/blog/thuajse-gjysma-e-grekeve-e-kuptojne-perfshirjen-e-termit-maqedonia-ne-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-emrit/20%Monthly2018-05-07 08:38
https://www.albaneti.com/blog/qeveria-ish-deputeti-xhezair-shaqiri-eshte-i-angazhuar-si-bashkepunetor-i-jashtem-i-qeverise/20%Monthly2018-05-07 07:41
https://www.albaneti.com/blog/moti-me-kthjellime-paradite-pasditja-me-shi/20%Monthly2018-05-07 06:45
https://www.albaneti.com/blog/garda-zvicerane-qe-e-mbron-papen-do-te-perdore-helmeta-plastike-te-punuara-3d/20%Monthly2018-05-07 05:43
https://www.albaneti.com/blog/fustani-nr-1-per-pranvere-dhe-vere-se-paku-nje-te-ketille-duhet-patjeter-ta-keni-ne-garderoben-tuaj/20%Monthly2018-05-07 04:41
https://www.albaneti.com/blog/ramos-messi-i-bente-presion-gjyqtarit-ne-tunel-por-nuk-e-di-nese-ka-ndikuar-ne-vendimet-e-tij-ne-pjesen-e-dyte/20%Monthly2018-05-06 22:27
https://www.albaneti.com/blog/natyra-detyroi-ishullin-e-vdekjes-te-zbuloje-sekretet-nje-milion-te-vdekur/20%Monthly2018-05-06 21:39
https://www.albaneti.com/blog/spektakel-futbolli-ferkime-gola-e-kartone-el-clasico-perfundon-baras/20%Monthly2018-05-06 20:40
https://www.albaneti.com/blog/dhe-nuk-mund-te-mungonte-ferkimi-mes-ramosit-dhe-suarezit-por-edhe-nderhyrja-e-messit-per-karton-te-verdhe/20%Monthly2018-05-06 19:48
https://www.albaneti.com/blog/thaci-luan-haradinaj-eshte-emblema-e-uck-se/20%Monthly2018-05-06 19:18
https://www.albaneti.com/blog/hirra-eshte-eliksir-i-vertete-i-shendetit-shton-lumturine-ndihmon-te-dobesimi-ule-lodhjen-sheron-inflamacionet/20%Monthly2018-05-06 18:39
https://www.albaneti.com/blog/notat-e-lojtareve-chelsea-1-0-liverpool-hazard-me-i-miri-deshton-salah/20%Monthly2018-05-06 17:43
https://www.albaneti.com/blog/maqedoni-231-660-denar-jane-falsifikuar-vitin-e-kaluar/20%Monthly2018-05-06 16:48
https://www.albaneti.com/blog/pas-reshjeve-ne-shkup-vershohen-disa-shtepi-ne-cresheve-dhe-stajkovce/20%Monthly2018-05-06 15:41
https://www.albaneti.com/blog/rrahje-ne-skenderaj-veterani-i-uck-se-trajtohet-me-urgjence-ne-spitalin-e-mitrovices/20%Monthly2018-05-06 14:42
https://www.albaneti.com/blog/gorani-po-formojme-partine-e-se-ardhmes/20%Monthly2018-05-06 13:37
https://www.albaneti.com/blog/udinese-0-4-inter-nota-e-behramit-dhe-te-tjereve/20%Monthly2018-05-06 12:43
https://www.albaneti.com/blog/zaev-policia-dhe-sherbimet-e-sigurise-ti-arrijne-sherbimet-e-evropes-perendimore/20%Monthly2018-05-06 11:38
https://www.albaneti.com/blog/haradinaj-agani-shkroi-historine-e-kosoves/20%Monthly2018-05-06 10:40
https://www.albaneti.com/blog/udinese-inter-formacionet-zyrtare-starton-valon-behrami/20%Monthly2018-05-06 09:38
https://www.albaneti.com/blog/drita-liria-derbi-i-javes-se-31-te-ne-superlige/20%Monthly2018-05-06 08:44
https://www.albaneti.com/blog/mbi-njemije-te-arrestuar-ne-protesten-kunder-putinit/20%Monthly2018-05-06 07:44
https://www.albaneti.com/blog/dua-lipa-nder-tre-artistet-me-te-degjuara-ne-bote-ne-spotify/20%Monthly2018-05-06 06:37
https://www.albaneti.com/blog/joshua-thote-fjalet-qe-i-presin-te-gjithe-meci-ndaj-wilder-do-te-zhvillohet-kete-vit/20%Monthly2018-05-05 22:50
https://www.albaneti.com/blog/tony-bellew-nuk-deshiron-te-perballet-me-joshuan-nuk-me-duhet-nje-problem-i-tille/20%Monthly2018-05-05 22:43
https://www.albaneti.com/blog/serwer-krijimi-i-asociacionit-problem-i-madh-per-kosoven/20%Monthly2018-05-05 21:37
https://www.albaneti.com/blog/ferguson-i-nenshtrohet-operacionit-pas-gjakderdhjes-ne-tru-raportohet-se-eshte-ne-gjendje-kome/20%Monthly2018-05-05 19:33
https://www.albaneti.com/blog/shoqata-e-avokateve-te-maqedonise-do-te-zgjedh-kryetarin-e-ri-video/20%Monthly2018-05-05 18:44
https://www.albaneti.com/blog/takimi-me-kim-jong-trump-thote-se-jane-caktuar-vendi-dhe-koha/20%Monthly2018-05-05 16:43
https://www.albaneti.com/blog/sektoret-me-me-potencial-per-investitore/20%Monthly2018-05-05 15:41
https://www.albaneti.com/blog/milaim-zeka-kerkon-shkarkimin-e-gjergj-dedajt/20%Monthly2018-05-05 13:39
https://www.albaneti.com/blog/formacionet-zyrtare-koln-bayern-munich/20%Monthly2018-05-05 12:42
https://www.albaneti.com/blog/erdhi-5-maji-muaji-i-5-shes-perfekte-qe-po-shenon-suksese-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-05-05 10:44
https://www.albaneti.com/blog/hoxha-deri-ne-fund-te-vitit-qytetaret-do-te-levizin-pa-viza/20%Monthly2018-05-05 08:44
https://www.albaneti.com/blog/prishtina-kryeqytet-pa-spital/20%Monthly2018-05-05 07:39
https://www.albaneti.com/blog/kfor-ushtria-e-kosoves-vetem-permes-ndryshimeve-kushtetuese/20%Monthly2018-05-05 06:44
https://www.albaneti.com/blog/nisin-punimet-per-zgjerimin-e-rruges-ne-hyrje-te-prishtines/20%Monthly2018-05-05 05:36
https://www.albaneti.com/blog/letra-emocionuese-e-te-fejuares-se-policit-malesor-dashi/20%Monthly2018-05-04 21:39
https://www.albaneti.com/blog/vendosja-e-vathit-nuk-shkoi-si-duhet-mjeku-ia-nxori-pjesen-nga-argjendi-qe-i-perfundoi-te-timpani-video/20%Monthly2018-05-04 20:41
https://www.albaneti.com/blog/mbetje-shtazore-gjenden-te-vendi-i-kerkimit-ne-lepenc/20%Monthly2018-05-04 18:37
https://www.albaneti.com/blog/kalimtari-rrezoi-te-dyshuarin-qe-po-ndiqej-nga-policia-video/20%Monthly2018-05-04 16:33
https://www.albaneti.com/blog/gattuso-kemi-nevoje-per-lojtare-bonaventura-do-te-qendroje/20%Monthly2018-05-04 15:36
https://www.albaneti.com/blog/vlora-citaku-krenare-me-performancen-e-duas-ne-finalen-e-liges-se-kampioneve/20%Monthly2018-05-04 12:45
https://www.albaneti.com/blog/park-hotel-ju-mundeson-shume-zbritje-ne-city-mall-me-paketen-city-break-weekend-foto/20%Monthly2018-05-04 11:40
https://www.albaneti.com/blog/kitev-siguruam-mbeshtetje-per-kompanite-vendore-per-rritje-te-konkurrences/20%Monthly2018-05-04 10:41
https://www.albaneti.com/blog/thenie-te-jim-morrisonit-me-mire-nje-fund-i-deshperuar-sesa-nje-deshperim-pa-fund/20%Monthly2018-05-04 09:44
https://www.albaneti.com/blog/panairi-i-punes-ofrohen-mbi-kater-mije-vende-pune/20%Monthly2018-05-04 09:40
https://www.albaneti.com/blog/tete-shtete-pjese-e-ushtrimi-fushor-te-fsk-se-shqiponja-6/20%Monthly2018-05-04 08:45
https://www.albaneti.com/blog/dhjete-organizata-te-personave-me-nevoja-te-vecanta-ne-maqedoni-do-te-marrin-grante-financiare/20%Monthly2018-05-04 07:39
https://www.albaneti.com/blog/fsk-prezanton-ushtrimin-fushor-shqiponja-6/20%Monthly2018-05-04 06:47
https://www.albaneti.com/blog/perkujtohen-deshmoret-ne-peje/20%Monthly2018-05-04 05:29
https://www.albaneti.com/blog/wenger-jam-shume-i-zhgenjyer/20%Monthly2018-05-03 22:09
https://www.albaneti.com/blog/marseille-shkon-ne-finale-te-liges-se-evropes-eliminon-salzburgun-e-valon-berishes/20%Monthly2018-05-03 21:36
https://www.albaneti.com/blog/kallzim-penal-ndaj-sami-lushtakut-kercenoi-zedhenesin-e-komunes-se-skenderajt/20%Monthly2018-05-03 20:46
https://www.albaneti.com/blog/xhaferi-ligji-i-gjuheve-akoma-nuk-eshte-derguar-per-publikim-ne-gazeten-zyrtare/20%Monthly2018-05-03 19:39
https://www.albaneti.com/blog/kjo-preventive-nga-kanceri-mund-te-jete-edhe-e-rrezikshme-arsyeja-perse-nuk-ben-ta-teproni-me-vitaminen-d/20%Monthly2018-05-03 18:42
https://www.albaneti.com/blog/varreza-me-e-madhe-e-aeroplaneve-ne-evrope-foto/20%Monthly2018-05-03 17:45
https://www.albaneti.com/blog/fazliu-decentralizimi-eshte-prioritet-i-qeverise-se-maqedonise/20%Monthly2018-05-03 16:38
https://www.albaneti.com/blog/policia-nuk-dihet-identiteti-i-trupit-te-gjetur-kerkimet-do-te-vazhdojne-edhe-per-policin-tjeter/20%Monthly2018-05-03 14:46
https://www.albaneti.com/blog/dua-lipa-performon-ne-finalen-e-liges-se-kampioneve/20%Monthly2018-05-03 13:42
https://www.albaneti.com/blog/elle-per-dua-lipen-mbreteresha-e-re-e-pop-muzikes/20%Monthly2018-05-03 12:45
https://www.albaneti.com/blog/thaci-gazetaret-ta-vazhdojne-punen-e-tyre-profesionale-dhe-hulumtuese/20%Monthly2018-05-03 11:42
https://www.albaneti.com/blog/veseli-kuvendi-i-kosoves-do-te-jete-perhere-i-hapur-per-gazetaret/20%Monthly2018-05-03 10:48
https://www.albaneti.com/blog/filloi-aktiviteti-per-identifikimin-e-personave-pa-dokumente-personale-ne-maqedoni/20%Monthly2018-05-03 08:42
https://www.albaneti.com/blog/zyra-e-be-se-ne-kosove-do-te-qendroje-nje-mision-teknik-do-te-vleresoje-punen-e-mbetur-per-vizat/20%Monthly2018-05-03 07:56
https://www.albaneti.com/blog/ne-shkup-shenohet-dita-nderkombetare-e-lirise-se-shtypit/20%Monthly2018-05-03 06:40
https://www.albaneti.com/blog/njezet-ushtrite-me-te-fuqishme-ne-bote-foto/20%Monthly2018-05-02 22:07
https://www.albaneti.com/blog/fazio-romes-iu-mohuan-dy-penallti/20%Monthly2018-05-02 21:38
https://www.albaneti.com/blog/rolls-royce-ben-te-ditur-daten-kur-do-ta-prezantoje-makinen-e-pare-suv-foto/20%Monthly2018-05-02 20:42
https://www.albaneti.com/blog/haradinaj-flet-per-rrugetimin-18-vjecar-te-aak-se/20%Monthly2018-05-02 19:39
https://www.albaneti.com/blog/mitko-cavkov-per-here-te-dyte-del-nga-burgu-i-shutkes-video/20%Monthly2018-05-02 17:39
https://www.albaneti.com/blog/ishte-ndertuar-per-te-lansuar-raketa-berthamore-gjate-luftes-se-ftohte-familja-15-anetareshe-e-shnderrojne-ne-shtepi-foto-video/20%Monthly2018-05-02 16:47
https://www.albaneti.com/blog/reagimi-i-mahnitshem-i-qenit-pasi-sheh-pronaren-qe-nuk-e-kishte-pare-per-nente-muaj-video/20%Monthly2018-05-02 14:43
https://www.albaneti.com/blog/haradinaj-kompanite-ti-mbeshtesin-me-shume-prodhimet-vendore/20%Monthly2018-05-02 13:44
https://www.albaneti.com/blog/haradinaj-nje-pakt-i-paqes-me-serbine-eshte-krejt-cka-kosova-mund-te-jape/20%Monthly2018-05-02 12:44
https://www.albaneti.com/blog/partia-socialiste-e-maqedonise-ia-ktheu-shpinen-obrm-pdukm-se/20%Monthly2018-05-02 11:40
https://www.albaneti.com/blog/murale-me-thirrje-per-lufte-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2018-05-02 10:42
https://www.albaneti.com/blog/haradinaj-merr-pjese-ne-shenimin-e-19-vjetorit-te-masakres-se-studimes/20%Monthly2018-05-02 05:37
https://www.albaneti.com/blog/heynckes-ishim-me-te-mire-por-navas-na-e-mohoi-finalen/20%Monthly2018-05-01 22:17
https://www.albaneti.com/blog/rrahje-masive-mes-pjesetareve-te-sigurimit-te-klubit-te-nates-dhe-disa-burrave-video-18/20%Monthly2018-05-01 21:33
https://www.albaneti.com/blog/reali-eliminon-bayernin-dhe-shkon-ne-finale-mbreterit-kerkojne-trofeun-e-trete-radhazi/20%Monthly2018-05-01 20:38
https://www.albaneti.com/blog/gorani-ka-dilema-se-a-duhet-te-formohet-parti-e-re-apo-te-behet-reformimi-i-nje-partie-ekzistuese/20%Monthly2018-05-01 19:41
https://www.albaneti.com/blog/e-majta-qeverise-nuk-i-interesojne-te-drejtat-e-punetoreve/20%Monthly2018-05-01 18:45
https://www.albaneti.com/blog/formacionet-zyrtare-reali-favorit-bayernit-i-nevojitet-mrekullia/20%Monthly2018-05-01 17:40
https://www.albaneti.com/blog/presidenti-trump-serish-reagon-ashper-ne-twitter/20%Monthly2018-05-01 16:45
https://www.albaneti.com/blog/veseli-italia-ne-krah-te-kosoves-ne-rrugen-drejt-integrimeve-euro-atlantike/20%Monthly2018-05-01 15:40
https://www.albaneti.com/blog/pese-dasmore-nga-kocani-moren-u-infektuan-nga-ushqimi/20%Monthly2018-05-01 14:40
https://www.albaneti.com/blog/irani-e-quan-netanyahun-genjeshtar-famekeq/20%Monthly2018-05-01 13:43
https://www.albaneti.com/blog/kur-udheheqesi-mbante-diete-edhe-ai-binte-ne-peshe-kush-ishte-sozia-qe-perdorte-enver-hoxha/20%Monthly2018-05-01 12:29
https://www.albaneti.com/blog/ne-indi-ne-kerkim-te-nje-historie-dashurie/20%Monthly2018-05-01 10:45
https://www.albaneti.com/blog/mickoski-punetoret-meritojne-me-shume/20%Monthly2018-05-01 08:37
https://www.albaneti.com/blog/kepucet-te-fresketa-sikur-te-reja-truqet-se-si-ti-shmangni-aromat-e-pakendshme-te-kembeve-kete-sezon/20%Monthly2018-05-01 06:39
https://www.albaneti.com/blog/rruget-e-prishtines-ne-te-cilat-ndalohet-qarkullimi-i-veturave-per-1-maj/20%Monthly2018-05-01 05:33