comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Zyrtare: PSG nënshkruan me Renato Sanchesin

Paris Saint-Germaini e ka kompletuar transferimin e Renato Sanchesit nga skuadra e Lille.

Bëhet e ditur se blerja e re e klubit nga kryeqyteti francez ka kushtuar rreth 15 milionë euro dhe ka nënshkruar deri në vitin 2027.

Portugezi u bashkohet emrave, si Vitinha, Nordi Mukiele e Hugo Ekitike, si përforcimi i radhës të PSG.

“Paris Saint-Germaini ka kënaqësinë të njoftojë nënshkrimin e Renato Sanches për pesë sezonet e ardhshme”.


LIVE: Afati kalimtar veror 2022
LIVE: Afati kalimtar veror 2022

“Mesfushori portugez është i lidhur me kryeqytetin deri më 30 qershor 2027”, thuhet në njoftimin e kampionit Ligue 1. /Telegrafi/

The post Zyrtare: PSG nënshkruan me Renato Sanchesin appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com