Vdes në vendin e punës një punëtor nga Prilepi

D.K. (64) nga Prilep, punonjës në një ndërmarrje private në fshatin “Bela Crkva” në Prilep kamë marrë lëndime dhe në vendin e fatkeqësisë ka ndërruar jetë.

Siç njoftojnë nga Ministria e Brendshme, ngjarja u raportua dje rreth orës 09:00 në Stacionin Policor në Prilep.

Është bërë ekspertizë në vendin e ngjare nga ekipet policore të Prilepit, ndërsa me urdhër të prokurorit publik trupi i të ndjerit është dorëzuar për autopsi./Telegrafi/

The post Vdes në vendin e punës një punëtor nga Prilepi appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com