Valton Krasniqi dha iftar për 1000 persona

Valton Krasniqi ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor para fansave.

Megjithatë këngëtari prizrenas është mjaft aktiv në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video të ndryshme.

Por, gjatë ditës së djeshme ka bërë një veprim që vlen për t’u marrë shembull nga të gjithë personalitetet të ndryshme.

Këngëtari ka dhënë 1000 iftare me rastin e muajit të shenjtë të ramazanit për të gjithë njerëzit në nevojë.

Këngëtari ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet në duar duke bartur pitalka.

Ndryshe, ai këtë aksion e ka marrë në qytete të ndryshme të Kosovës duke përfshirë edhe vendlindjen – Prizren. /Telegrafi/

The post Valton Krasniqi dha iftar për 1000 persona appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com