comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Valdrin Sahiti shfaqet i veshur si sheik rrugëve të Katarit

Stilisti i njohur kosovar, Valdrin Sahiti, është një emër jo pak i folur në mediat rozë.

Shkak për këtë gjë bëhen shpesh veshjet e bukura që punon për emrat e shumtë të estradës, por në hije nuk kanë mbetur as lajmet nga jeta private e tij.

Tani po shkruni cka ka pa @editaramadani te ti 😜🤣🤣🤣

A post shared by VALDRIN SAHITI (@valdrinsahitiii) on May 22, 2018 at 2:40am PDT

Së fundmi, ai ka udhëtuar në Doha të Katarit, për të kaluar disa ditë pushimi.


Të gjitha lajmet nga Estrada ShqiptareTë gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ai ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale disa fotografi të realizuar rrugëve të qytetit, ku shfaqet i veshur si sheik.

Foto: Valdrin Sahiti/Instagram

Një veshje e tillë sillte një version ndryshe, por edhe shumë interesant të stilistit të njohur.

Komplimentet dhe kritikat nga ndjekësit e tij të shumtë si gjithmonë nuk kanë munguar.

Foto: Valdrin Sahiti/Instagram

Në prill të këtij viti, ai dhe bashkëshortja e tij Edita, janë bërë prindër për herë të parë të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Bella. /Telegrafi/

The post Valdrin Sahiti shfaqet i veshur si sheik rrugëve të Katarit appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com