comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Swansea – Chelsea, formacionet zyrtare

Swansea City dhe Chelsea kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier.

Blutë e Londrës janë mysafirë të uellsianëve në takimin e vlefshëm për javën e 36-të të kampionit anglez.

Skuadra e Antonio Contes vjen nga dy fitore radhazi dhe dëshiron të vazhdojë serinë pasi matematikisht është ende në garë për një vend në Ligën e Kampionëve.

Në anën tjetër, Swansea City nuk dëshiron të humb assesi pasi rrezikon seriozisht rënien nga kategoria.

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme.

Swansea:

ChelseaCourtois; Azpilicueta, Cahill (c), Rudiger; Moses, Bakayoko, Kante, Fabregas, Emerson; Hazard, Giroud.

/Telegrafi/

The post Swansea – Chelsea, formacionet zyrtare appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com