comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Sonte në “Debat Plus” debatohet për taksën dhe dialogun

Sonte në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini me fillim nga ora 20:35 përfaqësuesit e subjekteve politike do të debatojnë për taksën dhe dialogun.

Në panel me Ermal Pandurin do të jenë: Arben Gecaj – PDK, Arbërie Nagavci – Vetëvendosje, Besnik Tahiri – AAK, Bilall Sherifi – NISMA Socialdemokrate dhe Valon Murtezaj – LDK.

Taksa dhe dialogu do të jenë dy temat kryesore për të cilat do të debatohet me këta panelistë, por nuk do të mungojë edhe dabati për zgjedhjet dhe tema tjera aktuale.

Sonte me fillim nga ora 20:35, debatohet në RTV Dukagjini me përfaqësuesit e subjekteve politike.

Qëndroni me RTV Dukagjinin.

The post Sonte në “Debat Plus” debatohet për taksën dhe dialogun appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com