comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Sofia Loren luan në filmin e ri të djalit të saj

Një arsye e mirë për të parë filmin e ri me titull “Jeta është përpara nesh” është se aty luan Sofia Loren, diva filmike 86-vjeçare, një legjendë në të dy anët e Atlantikut.

Filmi u drejtua nga djali i saj Edoardo Ponti dhe u shfaq premierë në Netflix, shkruan CNN, transmeton KosovaPress.

Shikuesit do të kenë rastin ta shohin Sofia Loren në një rol të ri, krejtësisht joshës.

Nuk përjashtohet që fituesi i dyfishtë i Oskarit, i cili luajti me legjenda të filmit nga shekulli i kaluar si Cary Grant, Clark Gable, Frank Sinatra apo Charlton Heston, përsëri të futet në listën e ngushtë të Grand Prix të Akademisë Amerikane të Filmit.

Përndryshe, Loren është aktorja italiane e cila krahas profesionit, u bë e popullarizuar edhe për shkak të bukurisë së saj. /Telegrafi/

 

The post Sofia Loren luan në filmin e ri të djalit të saj appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com