comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë

Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky smoothie i lirë dhe i shijshëm është kafjall i shkëlqyeshëm për ju.

Dy molla të prera në feta, gjysmë filxhani jogurt, 2/3 filxhan limon të shtrydhur dhe një lugë të vogël liri të bluar qitni në blender ose përzieni me mikser dore, transmeton Telegrafi.

Kur përbërësit të bashkohen smoothien e pini si zëvendësim kafjalli apo darke.

Kjo pije përmban vitamina të shumta dhe materie ushqyese, të cilat do t’ju mbajnë të ngopur, por për eliminim sa më të shpejtë të kilogramëve kombinoni smoothien me aktivitet fizik. /Telegrafi/

The post Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com