comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Shkenda Dubova ngacmon ndjekësit me disa poza provokuese

Ka një kohë të gjatë që është shkëputur nga skena muzikore shqiptare.

Fjala është për artisten nga Gjilani, Shkenda Dubova, e cila prej vitesh nuk ka qenë aktive me ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë, ajo ndiqet nga mijëra ndjekës në rrjetet sociale dhe ndan me fansat imazhe e video të ndryshme.

 

View this post on Instagram

 

🎩

A post shared by “Qender Dobesimi” (@shkendadubova) on Oct 27, 2020 at 10:35am PDT

Bukuroshja, e cila mban 227 mijë njerëz në Instagram, së fundmi mori vëmendje me disa poza artistike e njëherësh provokuese që ka publikuar.

Duke pozuar nga një shtrat e veshur me një fustan të shkurtër, Dubova duket në formë të mahnitshme.


Të gjitha lajmet nga Shkenda DubovaTë gjitha lajmet nga Shkenda Dubova

Ajo po ashtu ka vënë në fokus gjërat e shtrenjta dhe çantat e markës ‘Louis Vuitton’ që posedon.

 

View this post on Instagram

 

Kendi⚜A whole mood 🎩😎

A post shared by “Qender Dobesimi” (@shkendadubova) on Oct 26, 2020 at 11:01am PDT

Shkenda ndërkaq muaj më parë tregoi se është beqare dhe se është ndarë nga i fejuari i saj, Labi. /Telegrafi/

The post Shkenda Dubova ngacmon ndjekësit me disa poza provokuese appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com