comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

“Shihemi!”: Benzema nuk i thotë lamtumirë Zidanes, pas largimit të tij nga Real Madridi

Sulmuesi francez i Real Madridit, Karim Benzema, e ka komentuar largimin e Zinedine Zidanes, duke mos i thënë lamtumirë, por shihemi.

Benzema e ka quajtur vëlla Zidanen, ndërsa në fund ka shkuar “shihemi”, duke hapur diskutime për të ardhmen e trajnerit.

“Faleminderit vëlla për gjithçka që ke kontribuar për mua në nivelin kolektiv dhe individual. Jam krenar që kam qenë në gjendje të përparoj dhe të rritem në personin që je. Shihemi ”, ka shkruar sulmuesi.

Aktualisht Benzema është tubuar me Kombëtaren e Francës për EURO 2020. Këtë sezon ai ka shënuar 30 gola, që është rekordi i tij.

Zinedine Zidane njoftoi këtë të enjte largimin nga Real Madridi, ndërsa flitet se mund të marr drejtimin e Kombëtares së Francës pas EURO 2020. /Telegrafi/

The post “Shihemi!”: Benzema nuk i thotë lamtumirë Zidanes, pas largimit të tij nga Real Madridi appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com