comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Sara Kapo e pranon: Kam tradhtuar

Sara Kapo ka qenë ftuar në Thumb ku ka treguar disa detaje për jetën e saj private, madje duke zbuluar se ka tradhtuar.

Modelja atraktive gjithnjë është siguruar të tërheqë vëmendjen me prezencën e saj nëpër media.

Sara Kapo ishte në klip me Ledri Vulën

Tash, ajo ka zbuluar detaje nga jeta private, duke pranuar se madje ka kërkuar falje pas tradhtisë.

“Kam tradhëtuar dhe jam ndjerë shumë keq madje kam shkuar i kam thënë më fal, e di që nuk është e lehtë të falësh një tradhëti, por që herën e parë që e kam bërë nuk e kam bërë më se e kam më të rëndësishme të kem ndërgjejgjien time të pastër sesa një qejf të momentit”, është shprehur ajo.

Sara Kapo

Më tej ka rrëfyer dhe një rast kur partneri i saj e ka tradhëtuar me një tjetër dhe ka ironizuar faktin se si ai i ka kërkuar falje.

“Më kanë tradhëtuar, nuk është e bukur, por kthehen më pas”.

“Më fal më fal vijnë të qajnë poshtë pallatit e kështu gjërash”, ka thënë Sara duke qeshur.

The post Sara Kapo e pranon: Kam tradhtuar appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com