comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Rreshje të mëdha shiu në Kaliningrad, Zvicra përfundon nxehjen para fillimit të ndeshjes

Sfida në stadiumin Baltik Arena të Kaliningradit mund të karakterizohet me rreshje shiu.

Gjithnjë sipas pamje të fundit që vijnë nga Kaliningradi, temperatura prej 15 shkallë celsius ka rezultuar me rreshje shiu.

Kujtojmë se në enklavën ruse mes Lituanisë dhe Polonisë ka pasur rënie drastike të temperaturave në 48 orët e fundit, nga 27 shkallë celsius në 15 shkallë celsius.

Ekipet tashmë po përfundojnë nxehjen zyrtare dhe pas pak pritet të fillojë ndeshja.

Foto: Fifa.com

Tifozët tashmë po mbushin stadiumin pavarësisht prej rreshjeve të mëdha të shiut.

Stadiumi fillon nga ora 20:00 dhe nga minuta e parë paraqiten katër shqiptarët. /Telegrafi/

The post Rreshje të mëdha shiu në Kaliningrad, Zvicra përfundon nxehjen para fillimit të ndeshjes appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com