comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Ronela Hajati tregon për miqësinë e prishur me Samantën: As nuk përshëndetemi

Dikur ishin mike të mira, por sot këngëtaret Ronela Hajati dhe Samanta Karavella as nuk përshëndeten mes vete.

Arsyen për këtë askush më mirë se ato vet nuk e dinë, megjithatë ka qenë Ronela, ajo e cila së fundmi ka rrëfyer diçka rreth kësaj miqësie të prishur.

Ronela Hajati dhe Samanta Karavella dikur ishin mike shumë të mira

Ajo në një intervistë për emisionin “Thumb”, ka treguar se miqësia e tyre kishte nevojë për një rifreskim.

“Shoqëria jonë ka pasur nevojë të futet në lavatriçe”, ka thënë ndër të tjerash me humor Ronela.

Tutje, këngëtarja Hajati ka rrëfyer se u ka rastisur të takohen, e ndërsa ka ndodhur kjo, ato as nuk janë përshëndetur.

“Ne nuk kemi më komunikim. I uroj më të mirat, të eci sa më shumë, ajo është vajzë shumë e talentuar. Nuk jemi zënë thjesht jemi zhdukur, Me Samantën jemi ndeshur por nuk jemi përshëndetur. Është një muhabet grash që e zgjidhin gratë jo televizionet”, ka përfunduar Ronela.


Të gjitha lajmet nga Estrada ShqiptareTë gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

E njëjta, javë më parë ka sjellë klipin “Maje men”, i cili është pritur mirë nga fansat, ndërsa ka qenë i përfolur edhe klipi, kjo për shkak të skenave ‘të nxehta’ që përmbante. /Telegrafi/

The post Ronela Hajati tregon për miqësinë e prishur me Samantën: As nuk përshëndetemi appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com