comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Robert Berisha uron ditëlindjen e vajzës: Të kesh një fëmijë si ti, më bëri të kuptoj sa e bukur është jeta

Këngëtari i estradës shqiptare, Robert Berisha, është kthyer në një personazh që t137rheq shumë interesim përmes disa videove të publikuara.

Ai është aktiv në rrjetet sociale, duke ndarë informata me ndjekësit e tij, mbi jetën personale e po ashtu edhe atë personale.

Pothuajse të gjithë e kuptuan ndarjen e tij nga Nora Istrefi, ndarje kjo që u përfol në masë të madhe nga mediat rozë. Por, dyshja kanë një vajzë të quajtur Renee, për të cilën vazhdojnë të qëndrojnë së bashku në raste të veçanta.

Renee ditën e sotme (e premte) feston ditëlindjen e saj, ku Roberti përmes një postimi ka treguar se sa e veçantë është.

“Të të kem ty si vajzë, më bëri të kuptoj se sa e bukur është jeta. Buzëqeshja jote gjithmonë ndriçon ditën time”.

“Je person i lezetshëm, fenomenal, mahnitës, e mbështjellë në një paketë që unë e quaj vajzë. Ti ke qenë gjithmonë dashuria e mamit dhe e babit. Gëzuar ditëlindjen Renee”, ka shkruar këngëtari pranë një videoje, ku me piano interpreton melodinë “Shumë urime për ty”.

Roberti ka një lidhje mjaft të fortë me vajzën e tij, teksa publikon çaste të lumtura me të në rrjete sociale. /Telegrafi/

The post Robert Berisha uron ditëlindjen e vajzës: Të kesh një fëmijë si ti, më bëri të kuptoj sa e bukur është jeta appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com