comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Rita Ora nxjerr në pah figurën e saj magjepsëse me një fustan të tejdukshëm nga udhëtimi në Paris me partnerin Taika Waititi

Rita Ora shfaqi figurën e saj të pabesueshme teksa solli në një sërë fotosh atraktive ndërsa dokumentonte udhëtimin e saj në Paris me të fejuarin e saj Taika Waititi.

Këngëtarja, 31 vjeçe, dukej magjepsës me një fustan të tejdukshëm me printe në fotot që shpërndau në Instagram të mërkurën (27 korrik).

Ajo shtoi disa centimetra shtesë në fizikun e saj me një palë taka të zeza me platformë dhe aksesorë me një sërë unaza të trasha dhe byzylykë të zinj.

Krijuesja e hiteve “Poison” la flokët e saj të arta me kaçurrela natyrale ndërsa mbështetej në një mur për fotot e mrekullueshme.

Ajo nuk u shmang të bënte një sërë pozash të bujshme në foto të tjera me të njëjtën veshje teksa përgatitej për një dalje të mrekullueshme në mbrëmje në kryeqytetin francez.

Përveçse shfaqi fizikun e saj të zhdërvjellët në fotot elegante, Rita ndau gjithashtu foto edhe të fejuarit të saj regjisor Taika dhe shokut Baz Luhrmann.

Regjisori i “Thor”, Taika, 46 vjeç, u pa duke u përkulur në dysheme ndërsa bisedonte me artistin Alejandro Jodorowsky.

Taika u pa me pantallona të zeza dhe një këmishë të zbukuruar me modele guaskë të verdhë dhe të kaltra gjatë daljes së tyre.

Fotot e saj të fundit nga pushimet vijnë pasi ajo tregoi figurën e saj të pabesueshme të hënën teksa hyri në Instagram për të ndarë foto nga arratisja e saj në Paris.

Ylli dukej i mrekullueshëm me një lëkurë gjarpri, ndërsa pozonte përballë Kullës Eifel.

Duke veshur sandale në platformë, Rita tha me shaka se ajo ende mund të përfitonte sa më shumë nga pamjet, pavarësisht se sa ‘të pista’ ishin këpucët e saj.

Kjo dalje vjen pasi u raportua se partneri i Ritës, Taika, është zhvendosur në shtëpinë e saj në Londër.

Çifti janë parë në shumë raste në veri të Londrës gjatë javëve të fundit teksa kryejnë punë.

Kuptohet se Rita – e cila është duke punuar në disa filma dhe në The Voice Australia – dhe Taika – e cila ka përfunduar së fundmi Thor: Love and Thunder – shpresojnë të kurorëzojnë dashurinë pasi të kenë përfunduar angazhimet e tyre të punës.

Në gusht, çifti, i cili filloi të takohej në mars 2021 pas takimit në Australi, u tha se po lëviznin aq shpejt në marrëdhënien e tyre sa filluan të diskutonin martesën, tha një burim për New Idea.

Taika ishte martuar më parë me producentin Chelsea Winstanley, por dyshja besohet se janë ndarë në heshtje në vitin 2018.


Të gjitha lajmet nga Rita Ora
Të gjitha lajmet nga Rita Ora

Dyshja ndanë dy vajza: Te Hinahu, dhjetë, dhe Matewa Kiritapu, gjashtë, teksa për Ritë kjo do të ishte martesa e parë. /Telegrafi/

The post Rita Ora nxjerr në pah figurën e saj magjepsëse me një fustan të tejdukshëm nga udhëtimi në Paris me partnerin Taika Waititi appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com