comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Publikohen pamje të Romeos i rrethuar nga sigurimi gjatë spektaklit, Donaldi refuzoi të shkonte në pas-ndejën e Big Brother VIP

Për rezultatin e finales së “Big Brother VIP”, në kundërshtim me verdiktin reaguan disa prej miqve të Donaldit, përfshirë Elgit Dodën dhe partneren e tij, Klea Huta.

Deri në këtë moment, një reagim nuk e ka bërë Donaldi apo vëllai i tij Romeo, i cili përgjatë gjithë aventurës ishte shumë i angazhuar nga jashtë me përkrahje, surpriza e mobilizim të fytyrave publike në një kampanjë shumë dinamike për mbështetjen e Donaldit drejt fitores.

Ndonëse nuk postoi asgjë, ai ka qenë në hapësirat e Top Channel përgjatë spektaklit, ndryshe nga pjesa tjetër e familjes që e ndoqën programin me miqtë.


Elgit Doda i zhgënjyer pas humbjes së Donaldit në Big Brother VIP: Nuk hahet haku i një populli
Elgit Doda i zhgënjyer pas humbjes së Donaldit në Big Brother VIP: Nuk hahet haku i një populli

Pas shpalljes së fituesit, Romeo është dukur i tensionuar në prapaskena. Në një video të siguruar nga Prive, ai shihet i rrethuar nga pjesëtarë të sigurimit.

Donaldi në finalen e Big Brother VIP (Foto: Top Channel)

Krah tij, me gjasë në përpjekje për ta ç’tensionuar situatën shihet zëvendës drejtori i Top Channel, Bjorn Xhokaxhi.

Në turmë, andej kalon edhe vëllai i Bora Zemanit, Lisieni, i cili duket i pashqetësuar me atë që po ndodh dhe i fokusuar tek puna e tij, si pjesë e stafit të Top Media.


"Na ke zhgënjyer për mirë", deklarata e pakuptimtë e moderatores Arbana Osmani gjatë finales së Big Brother VIP
“Na ke zhgënjyer për mirë”, deklarata e pakuptimtë e moderatores Arbana Osmani gjatë finales së Big Brother VIP

Në insertin e siguruar nga Prive.al, disa prej pjesëtarëve të sigurimit shihen teksa bëjnë me shenjë të ndalet filmimi nga ana tjetër e publikut, pasi vërejnë telefonat që xhironin Romeon e tensionuar.

Prive.al poashtu mëson se Donaldi nuk ka vazhduar në “after party (pas-ndejë)” në shtëpinë e “Big Brother VIP” por është larguar bashkë me vëllain, Romeon dhe Trixën.

 

The post Publikohen pamje të Romeos i rrethuar nga sigurimi gjatë spektaklit, Donaldi refuzoi të shkonte në pas-ndejën e Big Brother VIP appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com