comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Pozat nga deti, Ana Kabashi mahnit me fizikun e saj

E njohur për linjat e admirueshme trupore, Ana Kabashin arrin të tërheqë vëmendjen sa herë që shpërndan imazhe në profilet e saja në rrjetet sociale.

Pos muzikës së saj, fansat e pëlqejnë këngëtaren edhe për dukjen mbresëlënëse e në veçanti për linjat trupore.

Dhe derisa jemi akoma në sezonin e verës, ajo ka arritur të mahnitë me publikimin e imazheve nga bregdeti.

(Foto: Instagram/annakabashi)

Në disa prej fotografive të publikuara, Ana shfaqet në ujë duke treguar fizikun atraktiv trupor.


Ana Kabashi mahnit me figurën trupore në fotografitë me bikini
Ana Kabashi mahnit me figurën trupore në fotografitë me bikini

Nuk kanë munguar edhe imazhe të tjera të shpërndara në profilin e saj në Instagram. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/annakabashi)

 

(Foto: Instagram/annakabashi)

 

 

View this post on Instagram

 

View this post on Instagram

(Foto: Instagram/annakabashi)

The post Pozat nga deti, Ana Kabashi mahnit me fizikun e saj appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com