comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Pogba u ofendua nga tifozët e West Hamit në dalje të stadiumit

Paul Pogba është përfshirë në një konfrontim verbal me tifozët e West Ham Unitedit pas fitores së Manchester Unitedit në London Stadium.

Derisa po largohej nga fusha, disa tifozë të Hammers kanë drejtuar fjalë ofenduese kundrejt mesfushorit francez.

Ai ishte i gatshëm të qëndronte për t’i dëgjuar se çfarë po thoshin, mirëpo Michael Carrick e ka tërhequr drejt tunelit.

@enrique_murio

Reply to @masongunwoodm8 here it is… check out LINK IN BIO… #TakingCareOfBiz #PerfectMarcJacobs #foryou #goodvibes #Pogba #westham #manu #prem

♬ original sound – enrique_murio

Djajtë e Kuq e fituan lojën me përmbysje. Said Benrahma e kishte zhbllokua rezultatin, ndërsa Cristiano Ronaldo e pati barazuar. Me një gol të vonshëm nga Jesse Lingard, Unitedi e fitoi takimin.

Për më shumë, Hammers e humbën një penallti në minutat shtesë, kur David De Gea e priti goditjen e Mark Noble dhe tifozët vendas nuk mund të ishin të kënaqur.

Derisa Pogba dhe bashkëlojtarët e tij kishin festuar pas fishkëllimës së fundit të gjyqtarit, tifozët nikoqirë nuk e kanë pritur aspak mirë. /Telegrafi/

@enrique_murio

Pogba wasn’t happy 😳 #PerfectMarcJacobs #manu #westham #TakingCareOfBiz #foryou #fy#thebest

♬ Way 2 Sexy – Drake

The post Pogba u ofendua nga tifozët e West Hamit në dalje të stadiumit appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com