comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Petrovska kundër Çulevit: Nuk është vërtetuar data e incizimit me Mickoskit, hetimi s’ka përfunduar

Zëvendësministrja plotësuese e MPB-së, Slavjanka Petrovska tha se “hetimi për videon e publikuar, ku shihet kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski dhe policët në fitnes ende s’ka përfunduar”.

“Sa i përket incizimit të publikuar të Mickoskit dhe policët në fitnes, dua të njoftoj se MPB ende nuk ka vërtetuar për cilën periudhë bëhet fjalë”, shkruan Petrovska, njofton Telegrafi Maqedoni.


Çulev: Incizimi i Mickoskit në fitnes është i vjetërÇulev: Incizimi i Mickoskit në fitnes është i vjetër

Ajo tha se ende s’ka përfunduar hetimi kështu që edhe ministri Çulev nuk mund të thotë se hetimi ka përfunduar.

Ajo theksoi se rasti me Mickoskin nuk do të mbyllet “për shkak se dikush ka dhënë urdhra që me çdo kusht ta mbrojë Mickoskin dhe Bisovskin”./Telegrafi/

The post Petrovska kundër Çulevit: Nuk është vërtetuar data e incizimit me Mickoskit, hetimi s’ka përfunduar appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com