comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Parma – Juventus: Formacionet zyrtare, Bernardeschi titullar

Kundërshtari i tretë i Juventusit në sezonin e ri është Parma e Roberto D’Aversas.

Vendasit në dy xhirot e para ka një barazim dhe një humbje, kurse Zonja e Vjetër dy fitore.

Për kampionët aktual të Serie A nga minuta e parë luan Cristiano Ronaldo, por jo dhe Paulo Dybala.

Parma: Në foto…

Juventus: Szczesny, Cuadrado, Bonucci, Chiellini, Sandro, Khedira, Pjanic, Matuidi, Bernardeschi, Mandzukic, Cristiano.

Juve në dy ndeshje e para ka fituar ndaj Lazios dhe Chievos, kurse Parma ka barazuar me Udinesen dhe ka humbur kundër Spalit. /Telegrafi/

The post Parma – Juventus: Formacionet zyrtare, Bernardeschi titullar appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com