comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Park Hotel ju mundëson shumë zbritje në City Mall me paketën ‘City Break Weekend’ (Foto)

Është koha për shopping të mirë pranvere? Doni çmime me lirim? Park Hotel & Spa jua mundëson të gjithë këtë me paketën “City Break” që ju mundëson të bëni blerje në brende të njohura me shumë mundësi tjera të shkëlqyeshme.

Në bashkëpunim me Fashion Group, Park Hotel ju mundëson që të keni lirim prej 10% në duqanet: Fashion & Friends, Hugo Boss, Bata, Parfois, Geox, Replay, Timberland, Springfield, Mango, Woman`s secret, Okaidi dhe Bitsiani në City Mall në Shkup

Gjithashtu, si pjesë e paketës është edhe lirimi prej 10% në restorantin FOUR për gjithë menynë dhe 20% lirim në Brick Bar dhe Twins Snacks&Beer nga ora 16:00-18:00.

Pasi të jeni lodhur me blerje me ofertën tonë, ejani dhe shijoni ambientin e bukur dhe specialitetet e kuzhinierëve tonë me famë botërore, dhe koktejet nga banakierët e mirënjohur.

Gjithçka që duhet të bëni është që ju të rezervoni dhomë me kohë dhe të njoftoni stafin e hotelit me kodin ”City Break” dhe të kënaqeni në hotelin tonë me këtë ofertë speciale për ju. Para haja, fitnesi dhe SPA është e përfshirë në çmim.

Për informacione më të detajuara na kontaktoni në e-mailin: parkhotel@parkhotel.mk; ose në telefon: 389 2 551 51 51 .

Park Hotel& Spa gjendet në parkun e qytetit në Shkup, dhe është vend perfekt për ju. Vërtetohuni edhe vetë duke e shfrytëzuar hotelin tonë.

Mos e humbisni programin City Break Weekend ku juve ju garantohet fjetje, festë, shopping, lirime, fitnes, SPA, ushqim të shijshëm dhe verë, të gjithë në një paket.

The post Park Hotel ju mundëson shumë zbritje në City Mall me paketën ‘City Break Weekend’ (Foto) appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com