comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Parfumet që gratë e famshme vendosin çdo ditë

Së bashku me modelet, aktorët dhe këngëtarët gjithnjë e më të famshëm po bëhen fytyrat e markave të parfumeve.

Pastaj lind pyetja e arsyeshme: cilat aroma këta të famshëm zgjedhin të vendosin në jetën e tyre të përditshme, transmeton Telegrafi?

Bright Side u zhyt në çantat e grave të famshme për të zbuluar se çfarë parfumi duhet të blejmë për të nuhatur më shumë si Victoria Beckham, Beyonce dhe të famshëm të tjerë.

Beyoncé – Emporio Armani Diamonds Intense

Jennifer Aniston –  Chapter One by Jennifer Aniston

Kim Kardashian – Wifey, Baddi, and Baby Girl by Kim Kardashian

Sarah Jessica Parker – Incense Avignon

Kylie Jenner – Coconut Passion by Victoria’s Secret

Gigi Hadid – Velvet Orchid perfume by Tom Ford

Kendall Jenner –  Modern Muse Le Rouge fragrance by Estee Lauder

Victoria Beckham – Room Service fragrance by a selective brand Vilhelm Parfumerie

/Telegrafi/

The post Parfumet që gratë e famshme vendosin çdo ditë appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com