Parashikimi i motit, vranësira dhe shi

Gjatë ditës së sotme do të mbajë mot i ndryshueshëm me reshje lokale shiu.

Temperaturat minimale do të zbresin nga 11 deri në 7 gradë celsius, e ato maksimale do luhaten nga 19 deri në 23 gradë celsius.

Edhe në ditët në vijim do të mbajë mot kryesisht me vranësira, reshje lokale shiu dhe mundësi për bubullima.

The post Parashikimi i motit, vranësira dhe shi appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com