comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Notat e lojtarëve: Bayern 2-0 Wolfsburg, Pavard e Kimich më të mirët – zhgënjen Mane

Bayern Munichu vazhdon të jetë i pandalshëm në Bundesliga dhe në javën e dytë e ka mposhtur Wolfsburgun.

Paraqitja bindëse ka bërë që bavarezët të kenë notë mesatare dukshëm më të mirë se ekipi kundërshtar.

Benjamin Pavard (8.4) dhe Joshua Kimich (8.3) janë futbollistët me vlerësimet më të larta në këtë takim.


Bayerni me triumf komod ndaj Wolfsburgut
Bayerni me triumf komod ndaj Wolfsburgut

Nota më e ulët te bavarezët ka shkuar për transferin e ri, Sadio Mane (6.0), derisa vlerësimin më të ulët në ndeshje e ka marrë anësori i Wolfsburgut, Omar Marmoush (5.4).

Në vijim është vlerësimi i plotë i SofaScore për lojtarët e të dyja skuadrave në ndeshjen Bayern Munich 2-0 Wolfsburg. /Telegrafi/

The post Notat e lojtarëve: Bayern 2-0 Wolfsburg, Pavard e Kimich më të mirët – zhgënjen Mane appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com