Motoçiklisti shpëton pa asnjë lëndim, edhe pse fluturon mbi veturë derisa ishte duke lëvizur me shpejtësi prej 100 km/h (Video)

Një burrë në një motoçikletë u kap nga kamera në një përplasje dramatike duke përfunduar i shtrirë në rrugë – ngjarje që supozohet të ketë ndodhur në një autostradë në Kaliforni.

Megjithatë, përcjell Telegrafi, siç edhe mund të shihet në pamje, edhe pse përplasja e tij ndodhi derisa ai ishte duke ecur me shpejtësi deri në 100km/h, ai zgjohet i pa lënduar.

Videoja fillon me pamjet e kamerës së pasme të saj, në të cilën kamera mund të shihet duke ecur nëpër korsinë e majtë të autostradës.

Papritmas, një njeri në një motor të bardhë, duket duke iu afruar me shpejtësi makinës – dhe përfundon në pjesën para makinës. /Telegrafi/

The post Motoçiklisti shpëton pa asnjë lëndim, edhe pse fluturon mbi veturë derisa ishte duke lëvizur me shpejtësi prej 100 km/h (Video) appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com