Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni pritet të jetë i ndryshueshëm, pra me vranësira, kurse gjatë pasdites pritet të ketë të reshura shiu dhe vetëtima.

Do të fryj erë e lehtë në drejtimin jugperëndimor.

Temperatura do të lëvizë nga 6°C e deri më 28°C./Telegrafi/

The post Moti sot në Maqedoni appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com