Moti për ditët në vijim në Maqedoni

Moti për nesër pritet të jetë me vranësira, diell dhe reshje lokale shiut, njoftojnë nga DPHM.

Temperatura minimale do të lëvizin nga 9 deri në 13, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin nga 17 deri në 24 gradë celsius.

Nga atje njoftojnë se mot më i ngrohtë dhe rritje të temperaturave pritet të ketë ditët e premte dhe të shtunën./Telegrafi/

The post Moti për ditët në vijim në Maqedoni appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com