comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Morena Taraku pranon “kërkim faljet vetëm në para kesh”

Morena Taraku është një prej personazheve më të komentuara.

Modelja dhe këngëtarja zhvillon një jetë super luksoze.

Kjo ka bërë që ajo të ketë një dashuri të madhe për paranë.

Në një postim në Snapchat, bukuroshja ka postuar një foto me një mesazh mjaft interesant.

“Pranoj kërkim falje vetëm në të holla keshi”, u shpreh Morena.

Bukuroshja aktualisht është ‘single’. /Telegrafi/

The post Morena Taraku pranon “kërkim faljet vetëm në para kesh” appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com