comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Morena Taraku nis pushimet, shfaq të pasmet atraktive në plazh

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka vendosur që së fundmi të shijojë disa ditë të mira pushimi.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të publikuar në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Ajo ka pozuar me bikini në një plazh me rërë, me bregdetin në prapavijë, teksa ka theksuar fizikun e saj.

View this post on Instagram

🌴

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on Jun 24, 2020 at 7:28am PDT

Duke vënë në pah të pasmet atraktive, bukuroshja ka marrë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë, të cilët nuk kanë hezituar ta ngacmojnë edhe me komente të shumta.

View this post on Instagram

🌸

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on Jun 23, 2020 at 4:41am PDT

Morena shquhet për paraqitje të tilla në rrjetet sociale, me çka edhe arrin gjithmonë të tërheqë vëmendjen e fansave.


Të gjitha lajmet nga Bukuroshet ShqiptareTë gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Ajo përndryshe ka bërë të ditur se është në realizim e sipër të albumit të saj më të ri, teksa ende po shijon suksesin e projektit të fundit muzikor, “F*ck your location”. /Telegrafi/

 

The post Morena Taraku nis pushimet, shfaq të pasmet atraktive në plazh appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com