Marina Vjollca mahnit me fustanin me lule

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë mban të informuar fansat e saj për të rejat nga jeta dhe karriera e saj.

Një gjë të tillë e bën përmes rrjeteve sociale, ku ndjekësit e saj janë mjaft aktiv duke komentuar rreth imazheve të postuara.

Së fundmi, përmes disa imazheve të publikuara në rrjetin social Instagram, Marina është shfaqur mjaft tërheqëse.

View this post on Instagram

🌹

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on May 30, 2020 at 9:02am PDT

E veshur me një fustan me lule, bukuroshja bionde ka mahnitur me linjat trupore dhe bukurinë e saj.


Marina Vjollca thekson linjat trupore, merr vëmendjen e fansave me imazhet e funditMarina Vjollca thekson linjat trupore, merr vëmendjen e fansave me imazhet e fundit

Edhe pse në kohë pandemie, Marina ka qenë e angazhuar në prezantimin e emisionit të saj “Klanifornia”. /Telegrafi/

View this post on Instagram

❤

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on May 30, 2020 at 8:21am PDT

The post Marina Vjollca mahnit me fustanin me lule appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com