comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Mango ka përgatitur koleksion të mrekullueshëm për verën 2018 (Foto+Video)

Kështu duket tregimi i cili fshihet pas fushatës së re Mango High Summer, e cila është xhiruar në Majorka.

Bregdeti. Drurët. Mëngjesi i hershëm detin Mesdhe e bëjnë më ideal për pushim të lirë dhe unik në Deia.

Në orët e pasdites, kur ajri i freskët përplaset për gurët, skena bëhet edhe më intime. Copa romantike dhe fluide, stofra të thurura, printe etnike në tone dheu dhe linja të rrafshëta nga koleksioni ynë i ri japin qëndrim të veçantë, transmeton Telegrafi.

Esenca mediterane

Të humbur në Dei, në fshatin bregdetar në veriperëndim të Majorkës. Vendi i cili gjendet midis trungjeve të ullinjve dhe portokajve në kodrën mbi det.

Peizazh idili

Gjiri është i mbrojtur nga mali me pisha nëpër shkëmbinj, vetëm që të zbukurojë tingullin e valëve të cilat lagin bregun derisa krijojnë ambient të qetë dhe hijerëndë.

Përhapja e dritës së diellit

Me perëndimin e diellit, mbrëmjet e Deias shndërrohen në ishull parajse përtej deti, sepse në drejtim të horizontit merr nuancat më të errëta të së kaltrës.

Trendët për femra

Romantizmi i cili është në qendër të vëmendjes posaçërisht vërehet në fanellat dhe fustanet me printe lulesh të përhapura, dantella dhe stofra nga shifoni.

Po ju zbulojnë etno-printet dhe qëndismat në kombinim me fustanet dhe thurjet me shtiza.

Sa u përket aksesorëve, po vëmë theksin te shportat e torbave dhe bizhuteritë e plotësuara me guaca.

Trendët për meshkuj

Pjesët më të rëndësishme janë modelet nga materialet e lehta siç janë pëlhurat dhe pambuku.

Tonet e ngjyrës së dheut janë të pashmangshme, ndërsa e kaltra dhe e bardha në qendër të vëmendjes. Vijat po bëhen vulë e vetme e inspirimit nautik.

Stili klasik dhe jashtëkohor është i inspiruar me aventurat verore dhe me ikonat filmike të viteve gjashtëdhjetë të shekullit të kaluar.

/Telegrafi/

The post Mango ka përgatitur koleksion të mrekullueshëm për verën 2018 (Foto+Video) appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com