comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Lori Hoxha fytyrë e Balenciagas?

Gjithnjë e shohim plot stil dhe tejet bukur.

Lori Hoxha nuk vazhdon të ndryshojë nga trendi i saj i zakonshëm, pasi sërish është shfaqur tejet atraktive.

Bukuroshja kësaj radhe gjendet në shtrat, edhe pse nuk ka pranuar kurrë se ka të dashur.

Sido që të jetë tërheq vëmendje dukja e saj nga brendi Balenciaga, teksa ajo pranon se është edhe fytyrë e brendit.

Balenciaga është një prej brendeve më prestigjioze dhe më të shtrenjta të veshjeve.

i’m tired of waking up and not being at the beach, hbu?

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on May 20, 2018 at 3:30am PDT

Kjo asocion me bukuroshen e cila zhvillon një jetë tejet të shtrenjtë dhe në vende luksoze.

Lori Hoxha konsiderohet prej femrave më atraktive të skenës shqiptare. Ajo është trashëgimtare e Top Medias /Telegrafi/

out here waiting for my @balenciaga endorsement 🤞🏼

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on May 22, 2018 at 10:18am PDT

The post Lori Hoxha fytyrë e Balenciagas? appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com