comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Ledri me stil të ri flokësh

Reperi i njohur Ledri Vula është pa dyshim një ndër meshkujt shqiptarë më të ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ai ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e tij, duke qenë kështu sa më i afërt me ta.

remi remi krejt ti lafi

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on May 15, 2018 at 7:09am PDT

Ka tash e sa muaj që reperi karakterizohej me stilin e tij të flokëve me kaçurrela, teksa së fundmi ka vendosur të eksperimentojë sërish me dukjen e tij.

Ai ka hedhur në rrjetin social Instagram një fotografi, ku ka treguar stilin e tij të ri me flokë të prera në gjysmë, dhe gjysmën e sipërme të lënë në kaçurrela.

✂

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on May 20, 2018 at 3:03am PDT

Me një buzëqeshje të lehtë dhe veshje sportive, Ledri arriti të rrëmbejë me mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit e tij të shumtë.


Të gjitha lajmet nga Estrada ShqiptareTë gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Pak javë më parë, ai dhe reperi i ri Buta sollën projektin e tyre më të fundit “Merri merri”, i cili u prit mirë nga fansat.

Në muajt e nxehtë, ai pritet të jetë shumë aktiv me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore. /Telegrafi/

The post Ledri me stil të ri flokësh appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com