Kuizi që dhuron super shpërblime sonte” Luaj në “Tap n’All”

Sonte në ora 19:00 fillon edicioni i radhës i TapQuiz. Tap n’All i udhëhequr nga Jonida Vokshi kësaj radhe ka shpërblime shumë tërheqëse.

10 pyetje me nga 4 alternativa do të na japin 3 fitues të shpërblimeve në Tap n’All.

Quizi interaktiv nga GjirafaVideo po fillon javën e tretë, duke vazhduar me Tap n’Shije dhe Tap n’Dije, të mërkurën, repsektivisht të enjtën. Shpërblimet për këtë sonte janë:

Vendi i parë fiton: Samsung Galaxy S7
Vendi i dytë fiton: Kamerë për makinë
Vendi i tretë fiton: Kufje Steelseries Arctis 1

Mos harroni të regjistroheni, regjistrimi ka filluar nga ora 15:00 dhe bëhuni gati për lojë në ora 19:00.

Numri i lojtarëve po rritet gjithmonë, deri më tani në të gjitha kuizet kanë marrë pjesë mbi 13,000 lojtarë, mos e le pa u bërë pjesë edhe ju sepse do të kaloni një mbrëmje më ndryshe pse jo edhe të jeni fitues.

Për të regjistruar KLIKO KËTU.

The post Kuizi që dhuron super shpërblime sonte” Luaj në “Tap n’All” appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com