comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Kim Kardashian pozon sërish e zhveshur në Instagram

Ylli Kim Kardashian vazhdon të rrëmbejë vëmendjen me paraqitjet e saj eksplicite.

Së fundmi, ajo ka pozuar sërish krejt e zhveshur në rrjetin social Instagram.


Paditen Kim Kardashian, Khole Kardashian dhe Scott DisickPaditen Kim Kardashian, Khole Kardashian dhe Scott Disick

Qëllimi i kësaj fotografie ka qenë reklamimi i brendit të saj estetik “KKW Body”.

KKW BODY is now restocked on KKWFRAGRANCE.COM

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on May 22, 2018 at 12:05pm PDT

Ajo ka mbuluar me duar vetëm pjesët intime, teksa ka vënë në pah gjoksin atraktiv.

E shquar për format trupore, Kim Kardashian nuk heziton asnjëherë që të ndajë me ndjekësit imazhe të tilla.

Kjo është vetëm njëra ndër fotografitë nudo të modeles së njohur, teksa llogaria e saj në Instagram është e mbushur me fotografi të tilla.

Komentet nga ndjekësit kanë qenë të shumta, gjersa nuk kanë munguar edhe komentet negative. /Telegrafi/

KKW BODY 4.30 on KKWFRAGRANCE.COM

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Apr 27, 2018 at 1:06pm PDT

The post Kim Kardashian pozon sërish e zhveshur në Instagram appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com