Gjyshja nuk ndalon së qeshuri derisa përfundon së lexuari një përrallë për nipin (Video)

Janice CLark nga Skocia, nisi t’i lexonte nipit një përrallë, por duket se tregimi ishte shumë më i këndshëm për të.

Derisa mbante të voglin në prehër dhe përcillte historinë e gomarit ‘Wonky Donkey’ gjyshja nisi të qeshte me zë dhe nuk mund të ndalonte, transmeton Telegrafi.

Megjithatë, ajo vazhdoi me këmbëngulje deri në fund të librit me ilustrime, megjithëse nuk e kishte aspak vëmendjen e nipit.

“Ky libër rekomandohet për fëmijë, por prej këtij rasti, duket se është për të gjitha moshat”, ka qenë përshkrimi i videos që është bërë virale. /Telegrafi/

The post Gjyshja nuk ndalon së qeshuri derisa përfundon së lexuari një përrallë për nipin (Video) appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com