comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Genci dhe Lyrical Son publikojnë hitin “Andërr” të dielën

Genc Prelvukaj dhe Lyrical Son kanë caktuar datën e lansimit të projektit të tyre të ri.

Ashtu si këngët e mëparshme të tyre edhe ky projekt pritet që të jetë një hit.

“Anderr” feat Lyrical Son E diel ora 14:00 🔥🔥🔥🔥 #anderr #new #ere #sunday

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj) on May 10, 2018 at 10:32am PDT

“Andërr” vjen e punuar nga BlackFish dhe PINT si një prurje e re muzikroe në prag të verës.

Dyshja e hiteve të shumta kanë përfunduar xhirimet e klipit dhe të dielën do të lansojnë projektin e tyre.

Anderr feat Lyrical Son Coming Soon

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj) on May 1, 2018 at 4:42am PDT

Kënga lansohet në ora 14:00 gjatë ditës dhe pritja për këtë projekt është e madhe.

Kujtojmë se hiti më i fundit nga dyshja ishte “A t’merr Malli”, një këngë që u bë në pak ditë një hit.

🌶

A post shared by Twitter: @LyricalSon (@lyricalson) on Dec 27, 2017 at 8:09am PST

Për Gencin ky është një prej shumë projekteve të fundit, por Lyrical Son ka preferuar që të zgjedhë projektet që po i lanson duke u përkushtuar në jetën private. /Telegrafi/

The post Genci dhe Lyrical Son publikojnë hitin “Andërr” të dielën appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com