comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Gena dhe Genc Prelvukaj lansojnë këngën me ritme verore, “Dominicana”

Gena Lito dhe Genc Prelvukaj i kanë bashkuar forcat për lansimin e duetit të titulluar “Dominicana”.

Kënga me ritme verore që ka për producent Genti Myftarajn është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Për muzikën janë kujdesur Myftaraj dhe Gena, derisa për vijën melodike iu është bashkuar edhe Genci.

 

View this post on Instagram

Prelvukaj dhe Sebi e kanë shkruar tekstin, derisa masterizimin e ka bërë Elio-N.


Gena dhe Genc Prelvukaj në përgatitje të duetit
Gena dhe Genc Prelvukaj në përgatitje të duetit

Për anën vizuale është angazhuar Max Production, derisa protagonistja femër në videoklip është Elvira Ceta. /Telegrafi/

The post Gena dhe Genc Prelvukaj lansojnë këngën me ritme verore, “Dominicana” appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com