Futet në një pikë karburanti me Mercedes, “fshin” gjithçka para vetes

Drejtuesi i Mercedesit humbi kontrollin e automjetit dhe ndaloi në një pikë karburanti, fjalë për fjalë.

Aksidenti ndodhi në autostradën A20 afër Swanley, Mbretërinë e Bashkuar, transmeton Telegrafi.

Një ndalesë e paplanifikuar në pikën e karburantit është pasojë e humbjes së kontrollit të automjetit, e cila ndodhi kur Mercedes humbi kontrollin dhe rrëshqiti gjatë një autostrade.

Shoferi arriti të shmangte dy automjete, por nuk u ndal, por e bëri atë duke goditur automjetin që ishte në pikën e karburantit.

Duke gjykuar nga pamjet, askush nuk u lëndua nga përplasja.

Ndryshe nga shoferi dhe pasagjeri, Mercedes nuk ishte aq me fat sepse u dëmtua mjaft shumë. /Telegrafi/

The post Futet në një pikë karburanti me Mercedes, “fshin” gjithçka para vetes appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com