Frosinone – Juventus, formacionet zyrtare

Juventusi në xhiron e pestë në Serie A do të jetë mysafir i Frosinones.

Zonja e Vjetër është në kërkim të fitores së pestë radhazi dhe është favorit absolute për ta arritur.

Nga minuta e parë normalisht që nuk mungon Cristiano Ronaldo, ndërsa më poshtë keni formacionet zyrtare:

Frosinone: Në pritje…

Juventusi: Szczesny; Cuadrado, Rugani, Chiellini, Alex Sandro; Can, Pjanic, Bentancur; Dybala, Mandzukic, Ronaldo.

Në ndeshjen e fundit Juve fitoi kundër Sassuolos. /Telegrafi/

The post Frosinone – Juventus, formacionet zyrtare appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com