comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Formacionet zyrtare: Unitedi dhe West Hami ndeshen në një garë tjetër

Manchester United dhe West Ham United do të përballen sërish, por kësaj radhe në një garë tjetër, atë të Kupës EFL (të njohur si Carabao Cup).

Dy skuadrat u ndeshen në kuadër të javës së pestë në Ligën Premier dhe tash do të luajnë në raundin e tretë të kësaj kupe.

Për takimin që zhvillohet në Old Trafford, trajnerët Ole Gunnar Solskjaer dhe David Moyes do t’i vënë sërish përballë taktikat e tyre.

Formacioni startues i Manchester Unitedit:…

Formacioni startues i West Ham Unitedit:

/Telegrafi

The post Formacionet zyrtare: Unitedi dhe West Hami ndeshen në një garë tjetër appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com