comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Formacionet zyrtare, Roma – Feyenoord: Moutinho dhe Slot me më të mirët në fushë

Roma dhe Feyenoordi do të luajnë në finalen e madhe të Ligës së Konferencës në Tiranë.

Ndeshja zhvillohet në stadiumin ‘Air Albania’ dhe fillon në ora 21:00.

Romanistët erdhën në finale pasi mposhtën Leicesterin, ndërsa Feyenoord ishte më e mirë se Marsille.

Jose Mourinho për këtë ndeshje ka vendosur të luajë me emra si  Nico Zaniolo e Tammy Abraham në sulm. Marash Kumbulla do të jetë në bankë.

Në anën tjetër, trajneri i Feyenoord, Arne Slot, do të luajë me Sinisterra dhe Dessers në sulm.


Roma: Rui Patrício; Mancini, Smalling, Ibáñez; Karsdorp, Cristante, Mkhitaryan, Pellegrini, Zalewski; Zaniolo, Abraham.

Feyenoord: Bijlow; Geertruida, Trauner, Senesi, Malacia; Aursnes, Til, Nelson, Kökçü; Sinisterra, Dessers.


/Telegrafi/

The post Formacionet zyrtare, Roma – Feyenoord: Moutinho dhe Slot me më të mirët në fushë appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com