comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Formacionet zyrtare: Portugalia kërkon pikë të plota ndaj Luksemburgut

Portugalia është mysafire e Luksemburgut në ndeshjen e tretë kualifikuese për Kampionatin Boëtror, ‘Katar 2022’.

Portugezët do të përpiqen të arkëtojnë pikë të plota pas fitores që iu ‘vodh’ në takimin kundër Serbisë kur nuk u pranua goli i Cristiano Ronaldos.

Trajnerët Luc Holtz dhe Fernando Santos i kanë gati skuadrat me të cilat do ta fillojnë takimin.

Formacioni startues i Luksemburgut:..

Formacioni startues i Portugalisë:…

(Foto: uefa.com)

/Telegrafi/

The post Formacionet zyrtare: Portugalia kërkon pikë të plota ndaj Luksemburgut appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com