comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Formacionet zyrtare: Maqedonia e Veriut nikoqire e Gjermanisë

Në ‘Todor Proeski Arena’ zhvillohet ndeshja e Grupi J kualifikues për Kampionatin Botëror, ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Gjermanisë.

Skuadra nikoqire është në vend të dytë në grup me 12 pikë, nga tri fitore, tri barazime dhe një humbje.

Në anën tjetër, Die Mannschaft kanë regjistruar gjashtë fitore dhe një humbje dhe e kryesojnë grupin me 18 pikë. /Telegrafi/

(Foto: uefa.com)

The post Formacionet zyrtare: Maqedonia e Veriut nikoqire e Gjermanisë appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com