comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Formacionet zyrtare: Juventusi tenton ta sigurojë vendin e dytë në përballjen me Empolin

Juventusi është mysafir i Empolit për duelin që luhet në kuadër të javës së 36-të në Serie A.

Ndeshja që fillon në ora 20:45, do të luhet në Stadio Carlo Castellani.

Në rast se fiton sonte, Zonja e Vjetër e siguron vendin e dytë, që i rrezikohet nga Lazio, Interi dhe Milani.

Empoli tashmë ka siguruar mbijetesën në Serie A, por nuk do të thotë që ata nuk do të luftojnë sonte për pikët e plota.

Formacionet zyrtare:

Empoli: pas pak…

Juventus: Szczesny, Gatti, Bremer, Sandro, Barbieri, Rabiot, Locatelli, Mireti, Kostic, Milik, Vlahovic. /Telegrafi/

The post Formacionet zyrtare: Juventusi tenton ta sigurojë vendin e dytë në përballjen me Empolin appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com