comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Formacionet zyrtare, Cagliari – Juventus: Zonja e Vjetër kërkon vendin që dërgon në Champions 

Juventusi do të jetë mysafirë i Cagliarit në kuadër të javës së 32-të në Serie A.

Zonja e Vjetër mban vendin e katërt me 59 pikë, ndërsa Roma është vënë në ndjekje të tyre me pesë pikë prapa.

Në anën tjetër Cagliari po lufton për mbijetesë dhe mban vendin e 17-të me 25 pikë, një pozitë më lartë se zonë e rënies.

Trajnerët Walter Mazzarri dhe Max Allegri kanë publikuar formacionet startuese për këtë ndeshje.


Cagliari: Cragno; Altare, Lovato, Carboni; Bellanova, Deiola, Marin, Dalbert; Lykogiannis, Joao Pedro; Pavoletti

Juventus: Szczesny; Danilo, De Ligt, Chiellini; Cuadrado, Zakaria, Arthur, Rabiot, Pellegrini; Dybala, Vlahovic


/Telegrafi/

The post Formacionet zyrtare, Cagliari – Juventus: Zonja e Vjetër kërkon vendin që dërgon në Champions  appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com