comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Formacionet zyrtare: Barcelona me disa mungesa përballë Levantes

Barcelona do të jetë mysafir i Levantes për ndeshjen që luhet në kuadër të javës së 31-të në La Liga.

Ndeshja q fillon në ora 21:00, do të luhet në “Estadi Ciutat de València”.

Për këtë ndeshje, Levante nuk mund të llogarisë në Shkodran Mustafi, Jorge de Frutos dhe Carlos Clerc, që janë të lënduar.

(function (el) { window.addEventListener(“message”, (event) => { if (event.origin.startsWith(“https://www.sofascore”)) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + “px”; } } }); })(document.getElementById(“sofa-standings-embed-36-37223”));

Standings provided by SofaScore LiveScore

Në anën tjetër, Blaugranasit do të jenë pa Samuel Umtitin, Memphis Depayn, Moussa Ëaguen, Ansu Fatin, Sergi Roberton, Gerard Piquen dhe Sergino Dest, që po ashtu janë të lënduar.

Formacionet zyrtare

Levante: pas pak…

Barcelona: Ter Stegen, Araujo, Sergio,Dembele, Alves, Nico,Alba, Torres, F. De Jong, Eric, Aubameyang. /Telegrafi/

The post Formacionet zyrtare: Barcelona me disa mungesa përballë Levantes appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com