comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Formacionet zyrtare: Barca luan për një vend në gjysmëfinale ndaj Frankfurtit

Barcelona është nikoqir i Eintracht Frankfurtit në ndeshjen kthyese çerekfinale të Ligës së Evropës që zhvillohet në Camp Nou.

Në sfidën e parë të zhvilluar në Waldstadion nuk pati fitues (1-1), ashtu që gjithçka do të nisë nga fillimi në përballjen e sotme (e enjte).

Trajnerët Xavi Hernandez dhe Oliver Glasner i kanë caktuar formacionet, me të cilat do ta nisin takimin.

Formacioni startues i Barcelonës:…

Formacioni startues i Eintracht Frankfurtit:…

Skuadra fituese, në gjysmëfinale do të luajë me ekipin që e fiton duelin ndërmjet Lyonit dhe West Ham Unitedit. /Telegrafi/

The post Formacionet zyrtare: Barca luan për një vend në gjysmëfinale ndaj Frankfurtit appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com