comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Formacionet zyrtare: Barca dhe Bayerni në ndeshjen kryesore të xhiros së parë

Barcelona dhe Bayern Munichu zhvillojnë kryendeshjen e xhiros së parë të fazës grupore në Ligën e Kampionëve.

Katalunasit janë nikoqirë të bavarezëve në Camp Nou, me të cilët janë vënë në Grupin E, së bashku edhe me Dynamo Kyiv dhe Benfica.

Dy gjigantët e futbollit evropianë janë rivalë të njohur në garën më të madhe për klube, prandaj pritet një sfidë interesante mes tyre.

Trajnerët Ronald Koeman dhe Julian Nagelsmann i kanë përgatitur taktikat e tyre për përballjen kryesore të grupit.

Formacioni startues i Barcelonës:

Formacioni startues i Bayern Munichut:

/Telegrafi/

The post Formacionet zyrtare: Barca dhe Bayerni në ndeshjen kryesore të xhiros së parë appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com